Protext Video

Popis služby

Protext Video je přímý přenos z vaší tiskové konference, veřejného prohlášení, představení nového produktu, akce s partnery apod. Kameramana můžete mít svého nebo ho zajistíme my. Přímý přenos běží v reálném čase na zpravodajském serveru ČTK ČeskéNoviny.cz a Facebooku ČTK Protext.

Videostream není součástí zpravodajského servisu ČTK, ale distribuuje se stejným kanálem, mohou ho použít všichni klienti. To znamená, že ho vidí přibližně 900 novinářů, zástupců firem a státních institucí. Před natáčením nejprve vydáme upoutávku v plánech ČTK včetně embed kódu, který je možné vložit na webovou stránku. Po ukončení vysílání video zůstává dostupné ve Videobance ČTK. Potenciálně tedy násobíte možnost zásahu v celostátních médiích. Zároveň šetříte čas a náklady pořadatelům tiskové konference i médiím.

Záznam na zpravodajském webu ČTK ČeskéNoviny.cz a Facebooku ČTK Protext zůstává. Díky zpravodajským agregátorům se tak video dostane i k dalším divákům v průběhu času.

Popis služby ke stažení v PDF

Více informací získate na:

Česká tisková kancelář
oddělení Protext
Opletalova 5
111 44 Praha 1

tel.: +420 222 098 202
e-mail: protext@ctk.cz

Podmínky služby

Službou Protext Video mohou být zveřejněna videa komerčního i nekomerčního charakteru. ČTK si vyhrazuje právo ukončit živý přenos v případě, že by jeho obsah byl v rozporu se zákonem, dobrými mravy nebo poškozoval jméno agentury. Za obsah videa odpovídá objednavatel.

Proč si objednat živý videopřenos

Otevře vám dveře do redakcí českých i zahraničních médií

Zásahnete odbornou veřejnost

Zasáhnete širokou veřejnost – vaše video uvidí v přímém přenosu (a ze záznamu) čtenáři zpravodajského serveru ČTK Ceskenoviny.cz, Facebook Protext ČTK a volitelně také webů iDNES.cz, Info.cz, Novinky.cz, Týden.cz nebo i60.cz

Záznam zůstává na webu Českénoviny.cz k dohledání. Zároveň se text z webu dostává do monitorovacích platforem monitorovacích agentur – Newton Media a.s. , Anopress, Monitora Media s.r.o. a Toxin s.r.o.. Společnost Toxin navíc stream automaticky přepisuje do textu a zpřístupňuje jej svým uživatelům prostřednictvím služby xStream.

Videopřenosy zajišťuje

Klient – poskytne ČTK kód videosignálu, který ČTK dále distribuuje

ČTK - zajistíme vlastního kameramana - o způsobu technického zajištění přenosu klienty informujeme v předstihu. Zašleme embed kódy, díky kterým si můžete umístit přenos na svůj web. Některé weby, například Seznam, iDnes či Blesk, dostávají přenosy přímo přes RTMP server.

Garantujeme, že přímý videopřenos odvysíláme na našem zpravodajském webu Českenoviny.cz a na facebookové stránce Protext ČTK. Po dohodě s klientem vysíláme přenos i na jeho webové nebo facebookové stránce, násobí se tím zásah.

Ceník

1. Pokud má klient vlastního kameramana + videosignál a ČTK zajišťuje distribuci - 10.000 Kč

2. ČTK zajišťuje štáb + distribuci - 23.000 Kč

3. Příplatek za garanci odvysílání na iDNES.cz - 12.000 Kč

4. Příplatek za garanci odvysílání na Novinky.cz – 12000 Kč

5. Příplatek za garanci odvysílání na Info.cz - 10.000 Kč

6. Příplatek za garanci odvysílání na Tyden.cz - 6.000 Kč

7. Příplatek za garanci odvysílání na i60.cz - 6.000 Kč

8. Příplatek za garanci odvysílání na Newstream.cz - 6.000 Kč

9. Příplatek za garanci odvysílání na Ihned.cz - 12.000 Kč

Ukázky již uskutečněných videostreamů