Služba Protext International

Popis služby

Díky naší spolupráci s významnými světovými agenturami se vaše tisková zpráva může objevit i v zahraničních zpravodajských sítích. Do 24 hodin tak může vaše sdělení přímo oslovit odběratele agenturního zpravodajství prakticky po celém světě.

Zprávu obdrží všechna hlavní média, mnoho dalších novinářů i zástupců firem ve vybrané zemi nebo oblasti. V některých státech je možné zacílit sdělení na odborná média, se zaměřením např. na informační technologie, auto-moto, farmacii, energie atp.

Protext International ocení například ty společnosti, které své výrobky nabízejí na mezinárodních trzích nebo které se účastní veletrhů v zahraničí.

Ceník služby ke stažení v PDF

Více informací získate na:

Česká tisková kancelář
oddělení Protext
Opletalova 5
111 44 Praha 1

tel.: +420 222 098 175
e-mail: protext@ctk.cz

Na vyžádání vám zašleme medialist vybrané země nebo oblasti a zpracujeme cenovou kalkulaci. Cena se liší v závislosti na oblasti a počtu států. Vždy pro vás vybereme cenově nejvýhodnější variantu. Základní ceník si můžete prohlédnout zde.

Kromě distribuce zprávy můžeme zajistit i překlad do příslušných jazyků.

Pokud máte zájem o zveřejnění tiskové zprávy v zahraničí, kontaktujte nás prosím na protext@ctk.cz nebo na tel.:+420 222 098 175.