Umístění PR článků na zpravodajských portálech

Popis služby

PR servis Protext ČTK spolupracuje se zpravodajskými portály Týden.cz, iDNES.cz, Lidovky.cz, Echo24.cz a Newstream.cz

Zprávy vydané prostřednictvím služby Protext lze umístit na jedny z nejnavštěvovanějších zpravodajských serverů českého internetu. Sdělení zveřejněné Protextem se tak dostane nejen k novinářům, ale okamžitě si ho může přečíst i veřejnost.

Firmy a další zadavatelé, kteří zveřejňují texty prostřednictvím Protextu, tak získají přímou cestu ke čtenářům a dostanou se do internetových vyhledávačů. Právě optimalizace pro vyhledávače (SEO) je jedním z důvodů, proč umístit PR článek na zpravodajský portál s velkou návštěvností.

Za obsah komerčního sdělení nese plnou odpovědnost zadavatel.

Více informací získate na:

Česká tisková kancelář
oddělení Protext
Opletalova 5
111 44 Praha 1

tel.: +420 222 098 175
e-mail: protext@ctk.cz

PR články nebo komerční sdělení na zpravodajských portálech jako bonus pro klienty Protextu ČTK:

Týden.cz:
PR článek je umístěný na homepage portálu Týden.cz mezi 6 hlavními redakčními články po dobu 24 hodin, a poté „přepadává“ do příslušné rubriky, kde si udržuje horní pozici po dlouhou dobu. Zůstává uložený v archivu, je tedy i nadále dohledatelný.

iDNES.cz:
Zveřejnění článku na stránce sdeleni.idnes.cz v jakékoli rubrice po dobu jednoho roku. Navíc dočasné umístění hypertextové upoutávky na článek na Praha.idnes.cz, dále napříč webem (mimo HP, cca 100 tisíc impresí) a na jizdnirady.idnes.cz (IDOS - prostor „REGIOBOX“ cílený na Prahu a střední Čechy).
Technické specifikace

Lidovky.cz:
Zveřejnění článku na stránce pr.lidovky.cz po dobu jednoho roku. Navíc dočasné umístění hypertextové upoutávky v sekci „Komerční sdělení“ napříč webem.
Technické specifikace

Echo24.cz:
Upoutávka na článek je zobrazena napříč webem ve sloupci „Online zprávy“. Garantujeme 150.000 impresí rozložených do jednoho týdne. Článek zůstává uložený v archivu, je tedy i nadále dohledatelný.
Technické specifikace

Newstream.cz:
PR článek je umístěný na homepage portálu Newstream.cz minimálně po dobu 24 hodin, a poté „přepadává“ do příslušné rubriky, kde si udržuje horní pozici po dlouhou dobu. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem.
Technické specifikace

Peníze.cz:
PR článek je umístěný na homepage portálu Peníze.cz v sekci Tiskové zprávy. V této sekci si udržuje první pozici po dobu jednoho dne, poté se posouvá spolu s dalším obsahem. Zůstává uložený v rubrice Tiskové zprávy, je tedy i nadále dohledatelný.

Pro více informací o možnosti umístění PR článku nebo upoutávky na uvedených portálech prosím kontaktujte: protext@ctk.cz