Společnost VMware, Inc., světová jednička v oboru virtualizace, dnes oznámila, že první konference VMworld Europe se uskuteční ve Veletržním a kongresovém paláci (Palais des Festivals et des Congres) ve francouzském Cannes, ve dnech 26. - 28. února 2008. Na konferenci budou představeny nejnovější možnosti a způsoby uvažování, kterými organizace po celém světě mění způsob výstavby, zavádění a správy IT infrastruktury. Konference bude také vhodným místem pro setkání návštěvníků se zákazníky, partnery a technologickými specialisty, kteří utváří dnešní IT sektor.
Konference VMworld Europe 2008 bude mít podobný formát jako stejná konference v USA, která je největší světovou konferencí zaměřenou na oblast virtualizace, a očekává se, že vzbudí zájem zákazníků, partnerů, výzkumných pracovníků, členů akademických obcí a analytiků z celé Evropy, Středního Východu a Afriky. Součástí konference bude také roční technické sympozium firmy VMware (WMware TSX Europe). Díky tomu se konference zúčastní experti ze všech úrovní virtualizace, od zástupců podnikatelských subjektů s rozhodovací pravomocí po technické specialisty a systémové architekty.
Konference VMworld Europe 2008 nabízí:
- Přednášky prezidenta a generálního ředitele firmy VMware a dalších představitelů vyššího vedení společnosti o posledních trendech a vývoji v oblasti zavádění virtualizace
- Bohatý program zahrnující ukázky technologií, řešení a pracovišť, včetně specializovaných laboratoří a seminářů pro partnery, vývojáře, tisk a analytiky
- Ukázky nových produktů, řešení a technologických inovací od největších světových hráčů na poli virtualizace, v rámci výstavy s názvem Solutions Exchange
Spolu s konferencí VMworld Europe 2008 uspořádá firma VMware tzv. Partnerský den, který bude zaměřený na školení partnerů uvažujících o vybudování virtuální infrastruktury.
"VMworld je důležitou událostí pro každého, kdo chce skutečně pochopit výhody, které virtualizace přináší, a dozvědět se o tomto oboru více od předních specialistů v tomto oboru, průkopníků z řad zákazníků a technologických specialistů," řekl Mark Stradling, viceprezident společnost VMware pro Evropu, Afriku a Střední Východ. "Jsme rádi, že můžeme konferenci VMworld představit i v Evropě, a návštěvníkům konference chceme nabídnout pestrý, poučný a inspirující program."
Více informací o konferenci VMworld Europe 2008 a souvisejících akcích získáte na webových stránkách http://www.vmware.com. Očekáváme, že registrace účastníků bude zahájena v listopadu.
O společnosti VMware
Společnost VMware (NYSE:VMW) je světovou jedničkou v oblasti virtualizačního softwaru pro průmyslové IT systémy. Řešení firmy VMware využívají světové firmy všech velikostí pro zjednodušení a plné využití jejich stávajících investic do IT infrastruktury a pro rychlejší reakci na měnící se podnikatelské prostředí. Firma VMware sídlí v kalifornském Palo Alto a jejím majoritním vlastníkem je společnost EMC Corporation (NYSE:EMC). Více informací získáte na http://www.vmware.com.
Zdroj: VMware Inc.
Kontakty pro tisk: Steve Muddiman, VMware, Tel.: +44-(0)1276-414-350, Email: smuddiman@vmware.com; Henry Brake, AxiCom, Tel.: +44-(0)20-8392-4059, Email: henry.brake@axicom.com