Uvedení nového Ekonomu provází mimořádná marketingová akce

Týdeník Ekonom, který dnes vychází v nové moderní podobě a s novým atraktivnějším obsahem, provází mimořádná marketingová akce, díky níž je tištěný náklad Ekonomu vyšší než 100 tisíc výtisků. Díky spolupráci s ČSOB je Ekonom vložen do celého nákladu Hospodářských novin a zároveň je distribuován na všech pobočkách banky. Kromě toho je zvýšena i dodávka týdeníku do prodejní sítě. Akci provází televizní a rozhlasové spoty, reklama umístěná v prodejnách tisku a také inzeráty v jiných médiích - včetně hlavních internetových serverů.

Spolupráce s ČSOB je zcela unikátní a navazuje na akci "Hospodářské noviny za 1 Kč", která proběhla v Česku a na Slovensku v roce 2006 a za niž ČSOB obdržela cenu FLE media Awards 2007 v kategorii nejlepší využití tisku.

Nyní má ČSOB netradiční formu reklamy přímo na přebalu týdeníku, kde je dopis šéfa banky Pavla Kavánka.

"Cílem je oslovit v maximální míře naši cílovou skupinu, které chceme nabídnout moderní produkt srovnatelný svým provedením s renomovanými zahraničními časopisy ekonomického charakteru," sdělil Pavel Šafr, zástupce generálního ředitele a ředitel redakcí vydavatelství Economia a.s., které týdeník Ekonom vydává.

Do redakce týdeníku Ekonom, jehož novou šéfredaktorkou je od září Eva Hanáková, přišla v posledních týdnech řada nových novinářů, mj. i z týdeníku Euro. Svým zaměřením se Ekonom hodlá více zaměřit na získávání původních informací z byznysu a politiky, akcent klade také na zprávy ze světové ekonomiky a na silné názory a komentáře.

Kontakt:

Václav Tocháček,

ředitel marketingu vydavatelství Economia a.s.

Klíčová slova ČR-média-firmy-Economia-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.