Hudebně vizuální show Marie Copps, která se měla uskutečnit dne 15. listopadu v paláci Žofín v Praze, se odkládá na příští rok.
Tento benefiční galavečer měl být prvním počinem charitativního projektu pod názvem Give Help a Chance - FASHION FOR HELP. Jeho úkolem je upozorňovat a zároveň získávat pomoc a finanční prostředky pro charitativní projekty. Výtěžek bude věnován Nadaci Naše dítě, která použije prostředky na podporu ohroženým dětem.
Důvodem odložení byly velmi závažné důvody, proto byla autorka projektu nucena tento proces zastavit, aby nedošlo k nenapravitelným chybám a poškození dobrého jména všech partnerů projektu.
Nový termín pořádání galavečera bude neprodleně oznámen.
Všem, kteří se rozhodli projekt podpořit, děkujeme a jsme rádi, že chápou naše rozhodnutí.
Zakoupené vstupenky je možno vrátit, případně vyměnit za nové. Aktuální informace naleznete na stránkách http://www.fashionforhelp.com.
Kontakt:
Alžběta Vlnová
e-mail: vlnova@fashionforhelp.com