Katalog REDA 2010: reklamní předměty a nové trendy

Společnost REDA zabývající se prodejem a potiskem reklamních předmětů vydala katalog produktů na rok 2010. Zákazníci v něm najdou nejen široký sortiment kalendářů, diářů, organizérů a PF karet, ale také nabídku potisků a doplňků k reklamním předmětům.

Katalog si lze zdarma objednat na internetových stránkách http://www.reda.cz.

 

Novinky i osvědčené produkty  

 ------------------------------------------------------

Katalog REDA 2010 obsahuje nejen osvědčené výrobky ze starších kolekcí, ale také úplné novinky. Mezi produkty, které se v nabídce společnosti REDA objevují vůbec poprvé, patří například "Voňavý kalendář" s uměleckými fotografiemi ovoce, které při doteku uvolňují jemnou vůni. Koupí tohoto kalendáře zákazníci navíc podpoří Nadaci Taťány Kuchařové, nositelky titulu Miss World.

V katalogu nechybí nástěnné kalendáře s reprodukcemi děl slavných malířů, jako jsou Vincent van Gogh, Alfons Mucha nebo Marc Chagal, nebo uměleckými fotografiemi krajiny, architektury, automobilů a měst.

Do sekce kalendářů REDA zařadila i stolní kalendáře a obaly na nástěnné kalendáře.

 

Diáře pro každou příležitost  

 ------------------------------------------------------

Součástí katalogu REDA 2010 je šest typů diářů s odlišným designem. Všechny diáře jsou dostupné nejméně ve třech velikostech - od kapesního vertikálního diáře přes diář velikosti A5 až po diář formátu A4. K dostání jsou v týdenním i denním provedení.

Jako doplněk k diářům nabízí REDA dárkové krabičky, které jsou k dostání jednotlivě i ve výhodných sadách.

 

6 technologií potisku  

 ------------------------------------------------------

Kalendáře, diáře a PF karty si mohou nechat zákazníci potisknout šesti různými potiskovými technologiemi. Pro kalendáře se hodí digitální tisk, desky diářů lze upravit gravírováním nebo ražbou a pro PF karty je určen ofsetový nebo digitální tisk.

Katalog REDA si mohou zákazníci objednat zdarma nebo prohlédnout on-line na stránkách http://www.reda.cz, informace o kalendářích a diářích pak získají na http://kalendare.reda.cz.

 

O společnosti Reda:  

 ------------------------------------------------------

Společnost REDA se zabývá prodejem reklamních předmětů, reklamních dárků, kalendářů a diářů i jejich potiskem. REDA vznikla v roce 1991 a dnes se s obratem 600 milionů korun řadí k největším hráčům na českém i evropském trhu. V sídle společnosti, Brně-Slatině, najdete rozsáhlé skladové prostory, potiskovou halu i logistické a balicí centrum. REDA je členem asociací POPAI, PSI a PPAI, které sdružují významné výrobce a prodejce reklamních předmětů z celého světa.

Kontakt: Reda a. s.

telefon: +420 800 131 313, +420 548 131 111

e-mail: info@reda.cz

web: http://www.reda.cz

Klíčová slova ČR-reklama-firmy-Reda-SOVA NET

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.