VÍCE NEŽ 5,6 MILIONU LIDÍ Z CELÉHO SVĚTA ROZHODLO, JAK BUDOU VYPADAT NOVÉ MONOPOLY!

Před pár dny byla slavnostně uvedena na světový trh nová verze hry Monopoly Tady a teď: Světová edice. Ve hře Monopoly Tady a teď: Světové edici jsou předmětem obchodování největší a nejkrásnější města z celého světa!

Na začátku tohoto roku mohli lidé z celého světa hlasovat pro ta města, která chtěli mít jako reprezentanty na první hrací desce Světové edice Monopoly.

Snaha zapojit samotné hráče do vytvoření hry a vyvolat zájem o hru Monopoly byla velmi úspěšná. Miliony lidí navštívily stránky http://www.monopoly.com, které byly k dispozici v 58 zemích a v 37 jazycích. Celkově hlasovalo více než 5,6 milionu hráčů, kteří rozhodli, jak bude vypadat nová hrací deska hry Monopoly Světová edice.

Jste zvědavi, jaká města vyhrála a jak budou ohodnocena?! Například nejdražší město na nové hrací ploše je Montreal, druhé nejdražší políčko nebude nic jiného - návrh změny: má Riga, hlavní město Litvy, druhá nemovitost tmavě modrých polí na hrací ploše, která bude nejlukrativnější. Samozřejmě na herní desce najdete i ostatní města, jako například Londýn, New York, Paříž a Řím, a to pomocí fotografie typické pro dané město. Na desce jsou však i překvapení! Rezidence Gdyně v Polsku si dokázala shromáždit dostatek hlasů na to, aby si zabezpečila hnědé místo ve hře, napravo od Taipei. To se bohužel Praze nepodařilo, a tak Česká republika nemá zastoupení ve městech pro obchodování. Praha se však na hrací desku dostala aspoň jako jedna z fotografií, které obíhají celou hrací plochu.

Od snídaně se šampaňským v Syndey až po večerní oslavu se slavnou zpěvačkou Celine Dion v Montrealu - takhle vypadá slavný den Monopoly! Více informací najdete v nadcházejících dnech na našich internetových stránkách http://www.hasbrohry.cz nebo http://www.monopoly.com. Zde můžete v příštích měsících sledovat i informace ohledně Monopoly světového turnaje, jehož české i slovenské kolo se bude konat na počátku roku 2009. Světové finále pak proběhne v Las Vegas v září 2009, kde hlavní výhrou bude počet dolarů ve standardní hře Monopoly, čili 15,140 $. První Monopoly Tady a teď: Světovou edici můžete hledat v obchodech již od konce září.

Monopoly Tady a teď: Světová edice - vítězná města:

Montreal Vancouver

Shanghai Riga

Řím Kapské město

Toronto Bělehrad

Kyjev Paříž

Istanbul Jeruzalém

Atény Hong Kong

Barcelona Peking

Tokyo Londýn

Taipei New York

Gdyně Sydney

Pro další informace kontaktujte náš marketingový tým:

Anna Böttgerová - Marketing manager

Mobil:. +420 739 651 956

Tel.: +420 222 753 180

E-mail: anna.boettgerova@hasbro.co.uk

Marie Teplá - Junior brand manager for games

Mobil: +420 733 640 522

Tel.: + 420 222 753 180

E-mail: marie.tepla@hasbro.co.uk

http://www.hasbrohry.cz

http://www.hasbrohracky.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-zábava-počítače-hry-Affair advertising-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.