MUSIC CITY - centrum pro muzikanty v srdci Evropy

U příležitosti veletrhu Muzika 2008, který se uskuteční na Výstavišti v Praze Holešovicích v termínu 25.-27.9.2008 představí společnost AudioMaster CZ s.r.o. zcela nový komplex v oblasti hudby - centrum pro muzikanty MUSIC CITY.

Prodejní plocha o 1100 m2 rozdělená do 4 samostatných oddělení - elektrické kytary, akustické kytary a klasické hudební nástroje, bicí a perkuse, ozvučovací a osvětlovací technika, DJ´s a home recording, klávesové nástroje, dále 2 koncertní sály, MUSIC CAFÉ a rocková škola; to a mnohem víc je určeno pro každého, pro koho hudba je koníčkem, životním cílem či obživou.

Strategie společnosti je postavena na poskytování profesionálních služeb muzikantům všech žánrů, od amatérů po profesionály. Celý komplex byl vystavěn na míru potřebám muzikantů. Priority jsou kladeny na poskytování odborného poradenství při výběru hudebního nástroje a techniky; samozřejmostí je možnost si nástroj plnohodnotně vyzkoušet v 5 odhlučněných k tomuto účelu určených zkušebnách. Centrum nabízí pravidelné bubenické a perkusní setkání za účasti veřejnosti (vstup zdarma), odborné workshopy, koncerty a soutěže kapel. Ve spolupráci s rockovou školou je možné se zapsat do odborných hudebních kurzů či seminářů. Komplex nabízí prostory MUSIC CAFÉ k příjemnému posezení nebo k unplugged vystoupení. Po dohodě je možné využít koncertní sály k vystoupení kapel, konání křtů CD/DVD, pořádání hudebních soutěží či odborných seminářů.

U příležitosti veletrhu Muzika 2008 MUSIC CITY nabízí možnost zaregistrovat se a získat věrnostní ID kartu. Z registrovaných účastníků veletrhu proběhne každý den konání veletrhu v MUSIC CITY v 19:00 hod. slosování o 20 hodnotných cen.

Přijďte si zahrát a přesvědčit se! Jsme tu pro vás od pondělí do pátku 10:30-19:00 hod., v sobotu pak 10:00-14:00 hod. nebo prostřednictvím webových stránek http://www.music-city.cz.

O společnosti

Společnost AudioMaster CZ s.r.o. (dříve Audiomaster s.r.o. - organizační složka) působí na trhu v České a Slovenské republice od roku 2005. Společnost se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem hudebních nástrojů a audiotechniky. Od roku 2007 provozuje centrum pro muzikanty MUSIC CITY na adrese Ocelářská 937/39 v Praze 9 - Vysočanech a současně i elektronický obchod na webových stránkách http://www.music-city.cz.

S případnými dotazy se prosím obracejte na:

Ing. Michaela Filípková, MSc

AudioMaster CZ s.r.o. - divize Music City

Ocelářská 937/39

190 00 Praha 9 - Vysočany

Tel.: +420 226 011 119, mobil: +420 724 134 618

E-mail: michaela.filipkova@music-city.cz

Klíčová slova ČR-hudba-trh-AudioMaster CZ-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.