AMI Praha získala certifikát bezpečnosti informací ISO 27001

Společnost AMI Praha úspěšně dokončila proces implementace a získala certifikáty pro řízení jakosti dle normy ISO 9001:2001 a pro řízení bezpečnosti informací dle normy ISO 27001:2006.

"Získání certifikace chápeme především jako potvrzení kvality našich procesů a vyjádření odpovědnosti vůči svým klientům a partnerům. Spolu se zavedením systému řízení jakosti, které je dnes standardem, jsme implementovali také systém řízení bezpečnosti informací a vytvořili tak integrovaný systém řízení společnosti,“ říká Petr Gašparík, Quality and Security Manager v AMI Praha. Vysoká úroveň interního řízení je nyní zárukou bezproblémového průběhu svěřených projektů a minimalizace bezpečnostních rizik. „K datu vydání této zprávy získalo certifikát ISO 27001 v České republice v oboru zpracování dat pouze 19 společností a jeho získání tedy považujeme za významnou konkurenční výhodu,“ dodává Petr Gašparík.

Pro zavedení systému řízení bylo ve výběrovém řízení jako partner vybráno CQS - Sdružení pro certifikaci systému jakosti, člen mezinárodní sítě certifikačních orgánů IQNet. Implementační proces byl zahájen v květnu 2007 a ukončen úspěšným certifikačním auditem o rok později. Certifikace jsou platné v oblasti poskytování služeb při návrhu a implementaci řešení v oblasti informačních technologií a internetu.

O společnosti AMI Praha a.s.

AMI Praha je systémový integrátor, který pro své klienty realizuje komplexní podniková IT řešení a internetové služby. Specializuje se zejména na podnikové portály, identity management systémy a korporátní webové prezentace. AMI Praha je zakládajícím členem Asociace.BIZ, která sdružuje přední české dodavatele internetových a intranetových řešení. Mezi klienty společnosti patří Skupina ČEZ, Skupina UniCredit, MADETA, Peugeot ČR, Plzeňský Prazdroj, Pražské služby, Telefónica O2 Slovakia a další. Více informací o AMI Praha naleznete na adrese http://www.ami.cz.

kontakt:

Kontaktní informace:

David Fišer, marketingový specialista

E-mail: david.fiser@ami.cz

Tel.: 739 500 233

Web: http://www.ami.cz

Klíčová slova ČR-internet-trh-firmy-AMI Praha-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.