Vltava2000 v novém

Společnost ACTIVE 24 spustila novou podobu jednoho z největších obchodních center na českém internetu, portálu http://www.vltava2000.cz. Nejviditelnější změnou je nová, modernější grafická podoba, přibylo i mnoho nových funkcí, které usnadní používání portálu obchodníkům i jejich zákazníkům.

Pro obchodníky se radikálně zjednodušil systém registrace nového e-shopu, založení internetového obchodu na Vltava2000 je nyní mnohem rychlejší a jednodušší. Zároveň byly přidány další šablony, což umožňuje jednotlivé e-shopy více personifikovat dle přání obchodníků. Mezi nové funkcionality patří také hledání zboží podle kódu - usnadní komunikaci mezi nakupujícím a obchodníkem, nabídka souvisejícího a podobného zboží - zefektivňuje proces nakupování a publikační systém s možností vkládat do obchodů jednoduše nové stránky s libovolným obsahem. Pro lepší viditelnost jednotlivých elektronických obchodů ve vyhledávačích byl vyvinut SEO modul.

Uživatelé ocení zejména možnost nákupu bez registrace, nakupování přes Vltava2000 se stává pohodlnějším, rychlejším a nezatěžuje zájemce o zboží procesem registrace. Uživatelé tak mohou velice rychle a efektivně vybírat z pětiset obchodů a více než půl milionu položek zboží v několika desítkách kategorií. Další novinkou je systém hodnocení obchodů - Nejoblíbenější obchod, kdy nakupující hodnotí kvalitu a služby jednotlivých obchodů. Nejlépe hodnocené obchody se aktuálně objevují na úvodní stránce.

"Veškeré změny a novinky jsme dělali na základě požadavků obchodníků i uživatelů. Cílem bylo celý portál zjednodušit, aby si mohl svůj internetový obchod prostřednictvím tohoto portálu založit opravdu každý," říká ke změnám Jiří Mísař, produktový manažer Vltava2000. "Zároveň chceme, aby i nakupování bylo pohodlné a efektivní a zákazníci se do obchodů na Vltava2000 rádi vraceli, proto neustále pracujeme na dalších zlepšeních," dodává Mísař.

Vltava2000 - portál pro elektronické obchodování a jednoduchou tvorbu elektronických obchodů. V současné době je přes Vltava2000 vytvořeno přibližně 500 e-shopů s více než 500 000 výrobky. Portál využívá pro nákup 400 000 uživatelů, kteří zde v průměru utratí 8,5 mil. Kč měsíčně. Vltava 2000 je provozována společností ACTIVE 24, s.r.o., která se řadí mezi přední české registrátory domén a poskytovatele webhostingových služeb. Více informací na http://www.vltava2000.cz

Kontakt:

František Grunt

ACTIVE 24, s.r.o.

Sokolovská 394, 186 00 Praha 8

http://www.vltava2000.cz

Klíčová slova ČR-internet-obchod-ACTIVE 24-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.