Avery Dennison kupuje firmu DM Label Group * Rozšiřuje svou výrobu tkaných štítků

Společnost Avery Dennison Corporation (burzovní index NYSE:AVY) dnes oznámila, že koupila firmu DM Label Group, výrobce vysoce kvalitních tkaných štítků, který má výrobní závody v šesti zemích. Společnost DM Label Group má centrálu ve městě Taipei na Tchajwanu.

"Koupě společnosti DM Label Group je důkazem naší snahy poskytovat našim zákazníkům nejlepší, nejrychlejší a nejkonzistentnější služby bez ohledu na to, ve které části světa se nacházejí," řekl Dean A. Scarborough, prezident a generální ředitel společnosti Avery Dennison. "Společnost DM Label Group rozšíří naši nabídku tkaných štítků a posílí naši přítomnost v Asii, hlavní oblasti zdrojů pro světový oděvnický průmysl, maloobchodní značky a tvorbu a budování průmyslových značek."

Akvizice společnosti DM Label Group doplňuje transakci, v rámci které společnost Avery Dennison loni koupila a začlenila firmu Paxar do své divize maloobchodních informačních služeb (Retail Information Services) (RIS). Divize RIS je světová jednička v zajišťování identifikace značek a řešení pro řízení zásobování řetězců, zejména pro výrobce a maloobchodníky, jako jsou například návrhy etiket a štítků a jejich tisk, sledování zásob a zásilek a systémy pro správu dat.

"Se společností Avery Dennison máme dlouholetou produktivní spolupráci," řekl James Hsu, prezident a generální ředitel společnosti DM Label Group. "Nyní jako součást společnosti Avery Dennison máme příležitost nabídnout zákazníkům širší řadu produktů v celosvětovém měřítku, stejně jako místní zastoupení a zdroje. Tak můžeme maloobchodníkům, majitelům značek a podnikům pomoci splnit jejich obchodní cíle."

"Akvizice společnosti DM Label Group a rozšíření výrobní řady tkaných štítků pomůže vytvářet špičkové hodnoty pro naše zákazníky a umožní nám rychleji a pohotověji reagovat na jejich požadavky v oblasti dodávek produktů a služeb," řekl Terry Hemmelgarn, viceprezident divize maloobchodních informačních služeb společnosti Avery Dennison.

Společnost založila v roce 1960 rodina Hsu a dnes má firma DM Label Group 11 výrobních závodů v šesti zemích, jako je Čína, Vietnam, Malajsie, Indonésie, Tchajwan a Spojené státy americké. Mezi její nejdůležitější výrobky patří tkané štítky, etikety s potiskem, visačky, nažehlovací štítky a další speciální textilní a jiné pásky a výrobky. Hsu bude pracovat ve funkci viceprezidenta a generálního ředitele a bude podléhat Terry Hemmelgarnovi. Podmínky transakce nebyly zveřejněny.

Společnost Avery Dennison je světová jednička v oblasti materiálů pro označování citlivých na tlak, etiket pro maloobchod, systémů pro označování a kancelářských produktů. Má centrálu v kalifornské Pasadeně a v roce 2007 byla zařazena do žebříčku časopisu FORTUNE 500, neboť její tržby dosáhly částky 6,3 miliardy amerických dolarů. Společnost Avery Dennison zaměstnává více než 30 000 jednotlivců ve více než 60 zemích, kteří vyvíjí, vyrábí a prodávají celou řadu produktů pro jednotlivé zákazníky i průmyslový trh. Mezi výrobky, které společnost Avery Dennison nabízí, patří například: samolepící materiály značky Fasson; značkové produkty společnosti Avery Dennison pro maloobchod a oděvní průmysl; kancelářské produkty značky Avery a grafická zobrazovací média; speciální pásky, samolepící poštovní známky a štítky pro celou řadu aplikací v oblasti automobilismu, průmyslu a trvanlivých produktů.

KONTAKT:

Avery Dennison Corporation

Kontakt pro média:

Laurence J. Dwyer

Tel.: 626-304-2014

Email: communications@averydennison.com

nebo

Kontakt pro investory:

Cynthia S. Guentherová

Tel : 626-304-2204

Email: investorcom@averydennison.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Klíčová slova USA-trh-textil-firmy-DM Label Group-Avery Dennison-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.