Změny ve vedení společnosti Agropol Trading, s.r.o.

Společnost Agropol Trading, s.r.o., patřící do holdingu Agropol Group, má s účinností od 3. 12. 2007 nového jednatele Ing. Pavla Procházku, jenž v této funkci nahradil Ing. Leoše Chalupu. Tato změna souvisí s již oznámenými změnami ve statutárních a řídících orgánech mateřské společnosti Agropol Group, a.s.

Ing. Pavel Procházka vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze se zaměřením na potravinářské a biochemické technologie. Má bohaté zkušenosti v oblasti zahraničního obchodu s potravinami a zemědělskými komoditami. Pracoval např. jako ředitel burzovní sekce Pilsner Urquell Co. Ltd. v Londýně či jako obchodní ředitel v AGROINTERNATIONAL COMMODITIES, spol. s r.o., v Praze.

Ing. Leoš Chalupa přechází ze společnosti Agropol Trading, s.r.o., do mateřské společnosti Agropol Group, a.s., a ujímá se dnem 3. 12. 2007 jejího řízení ve funkci generálního ředitele, zároveň je zvolen předsedou jejího představenstva. Stejným dnem 3. 12. 2007 odchází z místa vedoucího ekonomického úseku Agropol Trading, s.r.o., Ing. Jaroslav Škorpík, PhD., a nastupuje do funkce finančního ředitele Agropol Group, a.s. Pozice v ekonomickém úseku Agropol Trading bude obsazena co možná nejdříve.

Kontakt pro média:

Mgr. Jana Kindlová

manažer firemní komunikace

Agropol Group, a. s.

tel.: 242 444 104

mobil: 724 503 511

e-mail: jana.kindlova@agropol.cz

http://www.agropol.cz

Klíčová slova ČR-zemědělství-potraviny-personální-Agropol Trading-Agropol Group-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.