ACTIVE 24 zlevňuje CZ doménu

Společnost ACTIVE 24 jako první z největších registrátorů na českém trhu výrazně zlevňuje cenu registrace národní domény CZ na bezkonkurenčních 249 Kč bez DPH!

Od 24. 9. 2007 ACTIVE 24 zlevňuje registraci CZ domény z původních 499 Kč na akční cenu 249 Kč. S tímto snížením přichází o celý týden dříve, než vyjde v platnost velkoobchodní snížení ceny CZ domény, kterou stanovuje správce české národní domény, sdružení CZ.NIC. Více informací získáte na www.active24.cz.

Zlevnění CZ domény je dalším vstřícným krokem pro maximální spokojenost stávajících i nových zákazníků ACTIVE 24.

Kontaktní informace:

Jana Šilpochová

manažer PR a marketingu

Email: silpochova.jana@active24.cz

Tel.: +420 234 262 045

Arjan Roijen

jednatel společnosti

Email: roijen.arjan@active24.cz

O společnosti

ACTIVE 24 (http://www.active24.cz) je největším českým registrátorem domén a poskytovatelem webhostingových služeb. Společnost ACTIVE 24 je součástí skupiny Active 24 ASA (http://www.active24.com), pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu, pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemsku, Polsku a České republice a virtuální přítomností v dalších devíti evropských zemích. Stoprocentním vlastníkem Active 24 ASA je koncern Mamut ASA (http://www.mamut.com).

Klíčová slova ČR-internet-trh-domény-webhosting-firmy-ACTIVE 24-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.