Greenline: ekologie i v reklamních předmětech

Na velkolepém světovém autosalonu IAA 2007 pořádaném ve Frankfurtu nad Mohanem představila automobilka Škoda Auto novou modelovou řadu GreenLine, speciálně vyvinutou s cílem nabídnout maximálně úsporný a ekologický provoz se zaměřením na minimalizaci emisí pevných částic a nízkou spotřebu paliva. Prvními představiteli jsou Fabia GreenLine a Fabia Combi GreenLine. Propagace této nové řady je pojata také ekologicky, propisky Greenline v zelené barvě jsou totiž vyrobeny ze 100% kukuřice. "Za materiálem, který vypadá jako obyčejný plast se skrývá čistý přírodní a zcela recyklovatelný produkt," říka Ing. Petra Kaidlová, ředitelka společnosti Promo Direct, která v ČR zastupuje italskou firmu Leece Pen, která ekologická pera vyrábí. "Kukuřičná pera jsou poměrně novinkou, navíc jsou vyráběná v Evropě a následují pozitivní trend papírových a jutových tašek, které již někteří klienti mění za igelitky," dodává Kaidlová.

Kontakt:

Promo Direct, s.r.o.

Bubenská 51, 17000 Praha 7

http://www.promodirect.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-Německo-automoto-ekologie-Škoda Auto-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.