Arnhold and S. Bleichroeder Holdings oznámila minoritní investici prostřednictvím TA Associates a plán majetkové účasti zaměstnanců

Společnost Arnhold and S. Bleichroeder Holdings, Inc. (dále jen "ASB Holdings") dnes oznámila, že plánuje významný finanční stimul pro klíčové investice a provozní zaměstnance. Tento plán bude uskutečněn s pomocí private equity firmy TA Associates, která získala minoritní podíl ve společnosti ASB Holdings, mateřské společnosti firmy Arnhold and S. Bleichroeder Advisers, LLC, která je předním podílovým fondem a investiční poradenskou firmou.

Zakládající akcionáři z řad rodiny si ponechají majoritní podíl ve společnosti ASB Holdings. Nadále společnost bude usilovat o udržení firemní kultury zaměřené na výnosné investice a služby pro klienty. TA Associates, založená v roce 1968, je jednou z nejstarších a největších private equity firem ve Spojených státech amerických, a má dlouholetou historii investic do společností spravujících aktiva.

Podle jednoho z prezidentů a generálních ředitelů společnosti ASB Holdings, Johna P. Arnholda, se jedná o důležitý krok ve vývoji firmy, díky kterému se může pokračovat v jedinečném stylu hodnotných investic. Firmě tato transakce umožní přilákat a udržet si nové klíčové partnery."

V komentáři k tomuto oznámení výkonný ředitel společnosti TA Associates, P. Andrews McLane, řekl: "Je pro nás ctí, že můžeme spolupracovat s firmou Arnhold and S. Bleichroeder. Pevně věříme, že tato prestižní firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti úspěšných investic pro jednotlivce i instituce ve Spojených státech amerických a v zahraničí, se bude úspěšně rozvíjet i v letech, které jsou před námi." McLane Roger, výkonný ředitel společnosti TA Associates, a B. Kafker, se stanou členy představenstva společnosti ASB Holdings.

Společnost Arnhold and S. Bleichroeder Advisers spravuje aktiva v hodnotě 45 miliard amerických dolarů. Společnost má dlouholeté a bohaté zkušenosti v oblasti řízení investic. Kořeny těchto aktivit sahají až do poloviny 19. století. Společnost poskytovala své služby první rodině podílových fondů First Eagle a celé řadě institucionálních a prestižních klientů prostřednictvím hedge fondů a odděleně řízených účtů. Investiční strategie firmy zahrnuje mezinárodní hodnoty, globální hodnoty, strategii využívání zvláštních příležitostí (event-driven value) a vyhledávání příležitostí pro arbitráž (merger arbitrage).

Společnost TA Associates je jednou z nejzkušenějších firem v oblasti private equity, spravuje kapitál v hodnotě více než 10 miliard amerických dolarů ze svých poboček v Bostonu, Menlo Parku a Londýně. Společnost TA uskutečnila investice do 380 společností, včetně mnoha firem spravujících aktiva jako jsou například společnosti Affiliated Managers Group, AIM Management Group (nyní AMVESCAP), Jupiter Investment Management Group a Numeric Investors.

KONTAKT:

Pro společnost Arnhold and S. Bleichroeder Holdings

Mount & Nadler

Hedda C. Nadlerová

Tel.: +1-212-759-4440

E-mail: hedda@mountandnadler.com

nebo

Pro společnost TA Associates

TA Associates

Marcia O'Carrollová

Tel.: +1-617-574-6796

E-mail: mocarroll@ta.com

nebo

Arnold Corporate Communications

Philip Nunes

Tel.: +1-617-587-8906

E-mail: pnunes@arn.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Klíčová slova USA-finance-Arnhold and S. Bleichroeder Holdings-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.