ABeam Consulting založila globální podporu pro dodržování japonské verze zákona Sarbanes - Oxley (J-SOX) a založila novou divizi "J-SOX Initiative" s dvěma stovkami konzultantů na podporu klientů v zámoří

Společnost ABeam Consulting Limited (dále jen ABeam Consulting) oznámila, že založila novou divizi "J-SOX Initiative", která zaměstnává 200 konzultantů na posílení globální podpory pro japonské společnosti, které musí dodržovat japonskou verzi zákona Sarbanes - Oxley (J-SOX) pro své zámořské kanceláře a pobočky.

Takzvaná "J-SOX Act" (japonská verze zákona Sarbanes - Oxley, který je synonymem boje proti zneužívání moci manažery k vlastnímu obohacení) vejde v platnost pro japonské společnosti s veřejně obchodovatelnými akciemi a pro jejich konsolidované dceřiné společnosti od fiskálního roku počínaje dubnem 2008. Zákon J-SOX vyžaduje vývoj a provádění mezinárodní kontroly a zavedení procesů posuzování pro strany, které mají hlavní vliv na konsolidované globální finanční zprávy. To může zahrnovat zámořské kanceláře a dceřiné společnosti.

Společnost ABeam Consulting poskytuje různé konzultační služby klientům v zámoří v místních jazycích. Speciálně pro zákon J-SOX byla nyní zřízena divize "J-SOX Initiative", která je zaměřena na práci se zámořskými pobočkami pro uspokojování potřeb klientů. Třináct regionálních zástupců (na nejvyšší úrovni) provádí obchody na posílení mezinárodní kontroly a podporu posuzovacích procesů klientů. Mezi nabízené služby patří zavedení globálního pojetí řízení, vývoj shodné metodologie, testování a vyhodnocení, řízení, řešení pro odstraňování nedostatků a zdokonalování obchodu, sdílení informací a předávání zkušeností, školení a vytyčování řešení pro obchodníky a nástroje.

V současné době zaměstnává zhruba 200 konzultantů, kteří poskytují služby pro domácí i zahraniční klienty. Mezi nimi je většina poradců, kteří ovládají několik jazyků, mají zkušenosti s americkým zákonem US-SOX a byli školeni pro jeho japonskou verzi J-SOX. Tito poradci mají rozsáhlé zkušenosti a přinášejí okamžitou hodnotu pomocí metodologie společnosti ABeam Consulting s názvem "ABeam ICMS Framework".

Klienti budou moci úspěšně zavést vnitřní systém řízení v omezeném časovém limitu, aniž by se museli starat o nedostatek zdrojů a kvalitu komunikace, díky zkušenostem, které odborníci společnosti ABeam Consulting získali v mnoha globálních projektech v mezinárodním prostředí.

Dne 28. června uspořádá společnost ABeam Consulting v texaském Houstonu seminář s názvem "Responding Operationally to J-SOX - An Overview for Executives (Zákon J-SOX v praxi - Přehled pro vedoucí pracovníky)". Tuto akci budou sponzorovat firmy JPMorgan Chase Bank, N.A. Program zajistí firma ABeam Consulting. Do budoucna plánuje další akce pro uspokojení požadavků svých zákazníků.

O společnosti ABeam Consulting

Společnost ABeam Consulting je jednou z předních obchodních konzultačních firem, která poskytuje profesionální služby v oblasti strategie, plánů pro obnovu, informační technologie a outsourcingu prostřednictvím své globální sítě.

KONTAKT:

ABeam Consulting Ltd.

Marketing

Haruka Taguchi

Tel.: +81-3-3501-8355

E-mail: japan@abeam.com

Fax: +81-3-3501-8240

Internet: http://www.abeam.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Klíčová slova Japonsko-služby-ostatní-ABeam Consulting-PROTEXT

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.