ACTIVE 24 spolupracuje na českém trhu s Google!

Společnost ACTIVE 24 začala na českém trhu spolupracovat se společností Google. Společně nyní nabízejí zákazníkům ACTIVE 24 zdarma kupón na nákup reklamy v programu Google AdWords v hodnotě 1.200 Kč.

ACTIVE 24 přináší svým zákazníkům další přidanou hodnotu ke svým službám. Od 11.6.2007 každý zákazník, který si objedná hostingové služby minimálně za 1.500 Kč (bez DPH), obdrží od ACTIVE 24 speciální kupón v hodnotě 1.200 Kč, který může použít v reklamním programu Google AdWords.

"Google AdWords je pravděpodobně nejoblíbenějším PPC (Pay Per Click) reklamním programem nejen na českém reklamním trhu. Počet zákazníků v Česku stále roste a věříme, že naše spolupráce s ACTIVE 24 umožní i dalším českým firmám přesvedčit se o efektivitě vyhledávací a kontextové reklamy Google AdWords, ať už jde o grafické formáty, video či textové reklamy," říká Taťána le Moigne, které vede české zastoupení společnosti Google.

Reklamní sdělení v rámci Google AdWords se objevují společně s výsledky vyhledávání objednaného klíčového slova na stránkách Google a také v rozsáhlé síti partnerů. Inzerent neplatí ovšem za zobrazení svého reklamního sdělení, ale až za kliknutí na něj (odtud název Pay Per Click). Reklamní kampaně zadané v programu Google AdWords si každý inzerent může spravovat sám a rychle a operativně kdykoliv reagovat na změnu ve frekvenci zobrazování nebo úspěšnosti jeho reklamního sdělení.

Použití kupónu není nijak rozdílné od standardní cesty realizace kampaně přes Google AdWords. Pro zákazníky, kteří ještě nemají s reklamním systémem zkušenosti, připravila ACTIVE 24 na svých stránkách intuitivní návod. Nachází se na http://google.active24.cz. Na těchto stránkách jsou také uvedeny podrobné podmínky využití kupónu.

Navázáním těsné spolupráce se společností Google pokračuje společnost ACTIVE 24 v dynamickém růstu a posilování image. Vzájemná spolupráce obou společností přinese v budoucnosti další společné projekty, které klienti ACTIVE 24 ocení.

Nabídka produktů společnosti ACTIVE 24 je k dispozici na http://www.active24.cz.

Kontaktní informace ACTIVE 24:

Jana Šilpochová

manažer marketingu a PR

Email: silpochova.jana@active24.cz

Tel.: +420 234 262 045

Arjan Roijen

jednatel společnosti

Email: roijen.arjan@active24.cz

Kontaktní informace Google:

Markéta Kaclová

Mmd Public Relations

Email: kaclova@mmd.cz

Tel.: +420 224 251 555

O společnosti ACTIVE 24:

ACTIVE 24 (http://www.active24.cz) je největším českým registrátorem domén a poskytovatelem webhostingových služeb. Společnost je součástí skupiny Active 24 ASA (http://www.active24.com), pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu, pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemsku, Polsku a České republice a virtuální přítomností v dalších devíti evropských zemích.Stoprocentním vlastníkem Active 24 ASA je koncern Mamut ASA (http://www.mamut.com).

O společnosti Google:

Inovativní vyhledávací technologie společnosti Google umožňují každodenní přístup k informacím milionům lidí po celém světě. Google založili v roce 1998 Larry Page a Sergey Brin, dva studenti univerzity ve Stanfordu, a dnes má přední postavení na všech hlavních globálních trzích. Model cílené reklamy, který Google nabízí svým zákazníkům, poskytuje firmám všech velikostí měřitelné výsledky a zároveň rozšiřuje možnosti internetu pro samotné uživatele. Centrála společnosti Google se nachází v americkém Silicon Valley, jednotlivé pobočky pak na různých místech Ameriky, Evropy a Asie. Více informací najdete vždy na http://www.google.com.

Klíčová slova ČR-internet-domény-webhosting-firmy-ACTIVE 24-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.