AVEA a mail2web.com spustili projekt mobilní kanceláře AVEA MobileOffice

Společnost AVEA, přední poskytovatel GSM v Turecku dnes spolu s firmou mail2web.com spustila novou službu s názvem MobileOffice. Tato služba nabízí, díky technologii Microsoft PUSH, bezdrátovou synchronizaci e-mailů, kalendáře, kontaktů, úkolů a dokumentů na mobilních telefonech kompatibilních s platformami BlackBerry a Microsoft ActiveSync.

MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACI NAJDETE NA URL ADRESE:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=5411686

Protože výrobci mobilních telefonů značek jako například Nokia, SonyEricsson, Samsung či Motorola podporují technologii PUSH vyvinutou firmou Microsoft, mohou si zákazníci, kteří chtějí tuto novou službu využívat, vybírat ze široké nabídky kompatibilních telefonů.

Je to vůbec poprvé co GSM operátor v Turecku nabídne službu s přidanou hodnotou, která překlenuje propast mezi uživateli telefonů a kancelářskými aplikacemi jako jsou například Microsoft Exchange a Microsoft SharePoint Services.

Viceprezident pro obchod a marketing firmy AVEA, Ilker Kocak, poznamenal: "Vybrali jsme si řešení mail2web.com, protože tato firma je světovou jedničkou v oblasti zpracování zpráv a také proto, že spolupracuje s naší službou MobileOffice. Mezi oběma našimi společnostmi je dokonalá synergie, protože jsme našim zákazníkům chtěli nabídnout špičkové řešení. Naše nová služba umožní našim zákazníkům být v neustálém kontaktu s kanceláří bez ohledu na to, kde se právě nachází. Naším cílem je, stát se předním poskytovatelem těchto mobilních kancelářských služeb na místním trhu."

Michael R. von Filsku, zástupce a ředitel firmy mail2web International AG pro Evropu, Střední Východ a Afriku, dodal: Díky místnímu mladému a dynamickému obyvatelstvu a blízkosti a politickým vazbám se sousedními státy je Turecko velmi důležitým trhem s vysokým stupněm rozšíření GSM technologií. Abychom se na tento trh dostali, vybrali jsme si společnost AVEA, nejmladšího a nejkonkurenčnějšího poskytovatele GSM služeb v Turecku."

Tony Yustein, výkonný ředitel firmy SoftCom, která je mateřskou společností firmy mail2web.com, řekl: "Jsme rádi, že se společnosti mail2web International AG daří rozšiřovat naši působnost v regionu Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA). Naší vizí je poskytovat technologická řešení zaměřená na mobilitu, kterou vedle Internetu považujeme za další nezbytnou věc. To, že si firma AVEA vybrala naše produkty, je pro nás důkazem našich schopností, vytvářet vysoce kvalitní a dostupní služby s přidanou hodnotou pro poskytovatele GSM služeb na celém světě."

O společnosti AVEA

AVEA je nejmladším poskytovatelem GSM v Turecku. Firma má 8 milionů zákazníků, 1.900 zaměstnanců a prostřednictvím svých 371 GSM partnerů poskytuje mezinárodní roamingové služby ve 165 zemích světa. V roce 2005 došlo k privatizaci firmy Turkish Telecom a společnost Oger Telecom v ní nyní vlastní 55procentní podíl. V září 2006 koupila firma Turk Telecom od společnosti Telecom Italy 40,6procentní podíl ve společnosti AVEA. Zbylých 19 procent akcií patří turecké bance IS BANK. Díky tomu má nyní firma Oger Telecom kontrolní podíl ve firmě AVEA.

O společnosti mail2web.com a mail2web AG International

Od roku 1997 je firma mail2web.com předním poskytovatelem internetových služeb 16 milionům zákazníků ve 220 zemích celého světa. Řešení firmy podporují 26 jazyků. Jako světový zlatý partner firmy Microsoft pro mobilní řešení (Gold Microsoft Mobility Solutions Partner) vyvíjí firma mail2web.com špičkové technologie, které vynikají jednoduchostí používání. Firma mail2web International AG je držitelem licence na technologie společnosti mail2web.com a zastupuje firmu mail2web.com v Evropě, na Středním Východě a v Africe.

MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACI NAJDETE NA URL ADRESE:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=5411686

KONTAKT:

AVEA

Burcin Uzunhasan

Tel.: +90-555-255-2587

E-mail: burcin.uzunhasan@avea.com.tr

nebo

mail2web International AG

Sinan Oymaci

Tel.: +90-532-283-9131

E-mail: sinano@mail2webint.com

nebo

SoftCom

John Carthy

Tel.: +1-416-957-7419

Klíčová slova Kanada-počítače-elektronika-AVEA-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.