Skvělé umístění výroční zprávy holdingu Agropol Group v soutěži Zlatý středník

Publikace s názvem Vybrané kapitoly výroční zprávy Agropol Group za rok 2005, originálně pojatá jako stolní hra AGROPOLY, získala v soutěži Zlatý středník 2. místo v kategorii Nejlepší výroční zpráva. Také v prestižní soutěži Louskáček 2007 se tato publikace dostala až do užšího výběru.

Soutěž Zlatý středník hodnotí firemní publikace určené k prezentaci společností či představení výrobků a služeb. V letošním ročníku se soutěžilo v deseti kategoriích. Zakladatelem a vyhlašovatelem soutěže byl již pátým rokem PR Klub.

Výroční zprávy holdingu Agropol Group nejsou jen oficiálním dokumentem vydávaným ze zákona, ale již tradičně plní funkci výrazného prezentačního a propagačního materiálu. Důkazem je i zpráva za rok 2005, která se díky svému nápaditému a hravému zpracování řadí mezi to nejlepší, co bylo v devítileté historii holdingu Agropol Group vydáno. Výtvarné zpracovaní je dílem renomovaného Studia Aleše Najbrta, ideu a tiskovou realizaci zajišťovala agentura OgilvyCID.

Motivy použité ve výroční zprávě nenásilně ilustrují zemědělsko-potravinářské zaměření holdingu Agropol Group, nechybí zde jednoduchý příběh s hravou tématikou. Originální je zakomponování výroční zprávy do stolní hry s příznačným názvem AGROPOLY, vytvořené ve stejném designu jako výroční zpráva a obsahující na míru šitá pravidla, hrací plán, figurky, peníze - to vše inspirované podnikáním jednotlivých společností holdingu Agropol Group. Výroční zpráva a hra tak vytvořily dokonalou harmonii a byly distribuovány jako komplet.

Více informací:

http://www.agropol.cz Tiskové centrum/Agropol (VZ 2005)

http://www.prklub.cz

Kontakt pro média:

Mgr. Jana Kindlová

manažer firemní komunikace

Agropol Group, a. s.

tel.: 242 444 104

mobil: 724 503 511

e-mail: jana.kindlova@agropol.cz

http://www.agropol.cz

Klíčová slova ČR-hospodářství-reklama-média-soutěž-firmy-Agropol Group-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.