Pozvánka na tiskovou konferenci Acer na výstavě CeBIT 2007

Hannover (Německo) 27. února (PROTEXT/ots) -

Titulek: Acer 2007 - Strategie, trendy a produkty

Datum: Pátek 16. března 2007, 10:00 - 11:00 hod.

Místo konání: Convention Center, místnost 15/16

Řečníci: Gianfranco Lanci (prezident společnosti Acer Inc.)

Stefan Engel (výkonný ředitel společnosti Acer Computer GmbH)

Vážení přátelé,

Gianfranco Lanci, prezident společnosti, která je čtvrtým největším výrobcem PC na světě, a Stefan Engel, výkonný ředitel společnosti Acer Germany, si vás dovolují pozvat na každoroční tiskovou konferenci v rámci výstavy Cebit 2007. Gianfranco Lanci zahájí tiskovou konferenci zveřejněním globální strategie společnosti v tomto dynamickém a konkurenčním odvětví průmyslu, bude informovat o finančních údajích společností Acer Inc. a Acer EMEA, stejně jako o trendech na globálním, respektive evropském trhu. V druhé části konference bude Stefan Engel prezentovat fakta a čísla o operacích společnosti v Německu a nejnovější úspěchy společnosti Acer.

Strategická perspektiva: Rok 2007 bude pro společnost Acer v duchu nové celosvětové strategie - představit nové produkty zaměřené na potřeby soukromých zákazníků i odborníků.

Jak chce společnost Acer dosáhnout splnění vytyčených cílů - stát se třetím největším výrobcem PC na světě a získat vedoucí postavení na trzích v oblasti EMEA - a udržet si svůj podíl na trhu? Odpovědi na tyto otázky budou zodpovězeny během tiskové konference.

Inovace produktů: Inovace produktů mimo jiné zahrnují Small Form Factor Media PC, notebooky s operačním systémem Microsoft Vista a novou technologii Acer Empowering Technology 2.5, obdivuhodně rychlé PC pro hraní her vybavené novým procesorem Intel Core 2 Quad, řešení pro ukládání Altos easyStore pro KMU, moderní displeje s technologií LED Backlight a nové televizory Acer 42’’ s vysokým rozlišením.

Bude pro nás ctí Vás přivítat na tiskové konferenci Acer na výstavě CeBIT 2007.

Se srdečným pozdravem

Acer Computer GmbH

Oddělení pro vztahy s veřejností

Martina Kellerová

Tel.: 0049-89-552688-0

E-mail: acer@interface-pr.de

Klíčová slova Německo-trh-počítače-společnost-Acer Computer-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.