Databázový software FileMaker v české verzi * Amos Software uvádí do distribuce lokalizovanou verzi databázového software FileMaker

Společnost Amos Software, autorizovaný distributor produktů společnosti FileMaker, Inc., oznamuje okamžitou dostupnost produktů FileMaker Pro 8.5 a FileMaker Pro 8.5 Advanced v české jazykové verzi.

Serverové produkty FileMaker budou dodávány ve verzi Extended English tzn. s plnou podporou východoevropských jazyků. Plánována je úplná lokalizace celé produktové řady a samozřejmě další rozšíření podpory.

Společnosti Amos Software, která má s lokalizací software bohaté zkušenosti a podílí se již řadu let mj. na lokalizacích všech významných produktů Adobe, se podařilo uvést lokalizovanou verzi FileMakeru na trh v rekordně krátké době po uzavření distribuční smlouvy. Výrobce, FileMaker, Inc., umožnil lokalizaci do češtiny i díky stále se zvyšujícím prodejům a oblíbenosti tohoto softwaru v České republice.

"Produkty FileMaker jsou díky své uživatelské přívětivosti v naší zemi velmi oblíbené. Přesto pro řadu uživatelů byla neexistence lokalizované verze dosud určitým omezením," vysvětluje ředitel společnosti Amos Software Martin Škorpil. "Věříme, že lokalizací FileMakeru oslovíme ještě více zájemců o tento výkonný a přitom uživatelsky velmi přívětivý databázový software. Kromě uvedení lokalizované verze budeme uživatelům produktů FileMakeru poskytovat také řadu dalších služeb, jako např. školení, konzultace, uživatelské fórum a další."

O společnosti Amos Software

Společnost Amos Software, založená v roce 1993, je přední středoevropský dodavatel softwaru specializující se na trh grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a aplikací pro řešení oběhu a zpracování elektronických dokumentů. Amos Software je autorizovaný distributor společnosti Adobe Systems, FileMaker, Wacom, Enfocus a dalších výrobců. Více na www.amsoft.cz/spolecnost/main.html.

O společnosti FileMaker, Inc.

FileMaker, Inc. vyvíjí a dodává snadno použitelné databázové systémy pro velké společnosti, střední a malé firmy i pro jednotlivce. Produkty FileMaker využívají uživatelé na více než 11 milionech instalací v podnicích, ve státních institucích, ve školství i v domácnostech po celém světě. Více na http://www.filemaker.com/company/.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Martin Škorpil

Managing Director

Amos Software

e-mail: mskorpil@amsoft.cz

Matouš Filipi

Marketing Manager

Amos Software

e-mail: filipi@amsoft.cz

tel.: 284 011 236

Tomáš Horyna

Product Specialist

Amos Software

e-mail: horyna@amsoft.cz

tel.: 284 011 290

Klíčová slova ČR-počítače-Amos Software-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.