Program Passport to Healthcare(R) (Zdravotní pas) firmy Aetna má ušetřit International Assistance Group až dva miliony USD

Členové organizace International Assistance Group Members získají přístup k cenově výhodné a kvalitní zdravotní péči, a to díky celosvětovému programu Passport to Healthcare(R) společnosti Aetna, který využívá její PPO síť, jež zahrnuje 750.000 amerických poskytovatelů zdravotní péče, a mezinárodní poradní tým, International Health Advisory Team.

Společnost Aetna (burzovní index: NYSE:AET) a organizace International Assistance Group dnes oznámily založení spolupráce, která bude využívat program Passport To Healthcare(R) společnosti Aetna a umožní tak členským společnostem organizace International Assistance Group přístup k americkým poskytovatelům zdravotní péče, ať již k lékařským zařízením nebo lékařům, a pomůže jim se správou plateb za pojištění a úhradou výdajů. Očekává se, že tato smlouva přinese významné úspory organizaci International Assistance Group, jejíž zákazníci, celosvětoví zaměstnanci a členové ze zahraničních zemí často vyhledávají zdravotní péči ve Spojených státech amerických.

"International Assistance Group je celosvětová síť sdružující společnosti, které mají své zaměstnance a členy v geograficky různých oblastech s odlišnou dostupností kvalitní zdravotnické péče," řekl Patrick Leroy, generální ředitel organizace International Assistance Group. "Tato smlouva poskytne našim zákazníkům přístup k jedné z největších a nejkomplexnějších sítí poskytovatelů zdravotní péče ve Spojených státech amerických, což jim přinese kvalitní péči a úsporu nákladů a zdravotnickým zařízením správu plateb pojistného a úhradu nákladů v rámci amerického zdravotního systému.

Zahraniční trh je pro americké zdravotnické služby významný. Agentura Bureau of Economic Analysis zveřejnila, že za rok 2002 zahraniční pacienti utratili za zdravotnické služby ve Spojených státech amerických téměř dvě miliardy amerických dolarů. Program Passport to Healthcare(R) přináší řešení pro mezinárodní společnosti, které vynakládají obrovské výdaje za zdravotnickou péči a za platby pojistného a úhrady zdravotnické péče ve Spojených státech amerických.

Díky tomuto programu mají členové v případě, kdy hledají lékařské ošetření ve Spojených státech amerických, přístup k finančním a správním výhodám programu Passport to Healthcare(R) firmy Aetna, přičemž mohou využít sítě PPO firmy Aetna, ale i její celosvětový servisní systém Global Benefits International Service Center. Nejčastěji vyhledávaným lékařským ošetřením je komplexní zdravotní péče nebo pohotovostní ošetření.

"Společnost International Assistance Group hledala to nejlepší řešení, které by vyhovovalo požadavkům jejích zákazníků, zaměstnanců a členů a zlepšilo jejich orientaci na mezinárodním asistenčním trhu," řekla Martha Templeová, viceprezidentka společnosti Aetna Global Benefits. "Jsme přesvědčeni, že s naší rozsáhlou sítí, oceněným nástrojem DocFind(R), jednoduchou správou, nepřetržitou nabídkou služeb čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu, v mnoha jazycích a s mezinárodním poradním týmem (International Health Advisory Team), jim všem poskytneme ten správný program."

O organizaci International Assistance Group

*International Assistance Group je celosvětová síť nezávislých asistenčních společností, které se zaměřují na zajišťování lékařské péče a cestovních služeb po celém světě. Její služby využívají zejména obchodní cestující i turisté, dělníci pracující v zahraničí a nadnárodní korporace. Třicet společností sdružených v organizaci International Assistance Group poskytuje své služby více než 127 milionům osob po celém světě. Organizace International Assistance Group navrhla evropský i celosvětový asistenční program a díky své velikosti a vlivu dokáže pro své členské společnosti, jejich zaměstnance a členy vyskytující se po celém světě, vyjednat podmínky se soukromými zdravotnickými institucemi, charterovými aerolinkami, garážemi, kurýry a dalšími poskytovateli služeb.

O organizaci Aetna Global Benefits

Organizace Aetna Global Benefits (AGB) je mezinárodní zdravotnická a obchodní divize společnosti Aetna Inc. AGB byla založena v roce 1978 a stará se o 200.000 celosvětových členů a poskytuje prospěšná řešení nadnárodním korporacím, neziskovým organizacím, mezinárodním školám, ale i diplomatům a vládním představitelům. Poradní tým International Health Advisory Team organizace AGB poskytuje členům na základě jednoduchého spojení nepřetržitou péči, monitoruje přesuny zdravotnických zařízení a další pohotovostní služby; a poskytuje další možná řešení ve složitých případech, správu lékařských případů a také prověření plánování, což zahrnuje jakékoli služby od vyhledání lékařských specialistů po zprostředkování lékařských zařízení nebo předepsání léků. Program Passport to Healthcare(R) společnost AGB založila v roce 1999.

O společnosti Aetna

Aetna je jednou z předních národních diversifikovaných společností zabývajících se zprostředkování lékařské péče, která poskytuje své služby téměř 29,8 milionu lidí, jimž poskytuje informace a napomáhá činit lepší rozhodnutí, týkající se zdravotnické péči. Společnost Aetna nabízí celou řadu tradičních zdravotních produktů a služeb, ale i produkty šité na přání zákazníka, z oblastí lékařství, farmacie, zubního lékařství, zdravovědy, péče o postižené a správy lékařských zařízení. Mezi naše zákazníky patří zaměstnanci firem, jednotlivci, univerzitní studenti, pracující na částečný i plný úvazek, zdravotní personál i účastníci programů sponzorovaných vládou. Více informací naleznete na: http://www.aetna.com.

KONTAKT:

Aetna

Média:

Roni Grossmanová

Telefon: 860-273-3190

E-mail: grossmanR@aetna.com

Klíčová slova USA-trh-lékaři-zdraví-turistika-Aetna-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.