Peter Davis nastupuje v designu GM

Peter B. Davis, který se podílel na designu úspěšných modelů Omega a Vectra automobilky Opel z osmdesátých let, se po deseti letech u Fiata vrací do General Motors (NYSE: GM).

Davis nastupuje do GM Design 1. srpna jako šéf designu interiérů a bude podléhat Williamu Scottovi, řediteli pro jakost designu interiérů. Davis bude odpovídat za začlenění moderních technických prvků do interiérů vozidel GM. Bude také podporovat růst integrace dodavatelů a zavádět zlepšení do provozů designu interiérů GM.

Jako ředitel pro design ve Fiatu v letech 1993 až 1998 Davis vedl vývoj vozů Fiat Multipla Minivan, Bravo a Brava a Punto, který je jako světový vůz vyráběn v Brazílii. V designu interiérů u Opela pracoval jako asistent šéfa studia od roku 1985 do roku 1989.

Davis v roce 1981 graduoval na Art Center College of Design v Pasadeně, California. ots Original Text Service: General Motors Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Matthew Kester z GM, 810-986-2672 (v USA) Webová stránka: http://media.gm.com

Klíčová slova GM-Davis

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.