Agropol Group v žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR

Holding Agropol Group se díky svým ekonomickým výsledkům za rok 2005 (zisk 702 mil. Kč a celkový obrat 13,5 mld. Kč) umístil na 42. místě hlavního žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR každoročně sestavovaném sdružením Czech Top 100.

Holding Agropol Group se již několik let pravidelně účastní sestavování žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR a pohybuje se tradičně v první padesátce nebo těsně za ní. Poprvé se holding umístil v hlavním žebříčku na základě konsolidovaných údajů z roku 2002, do té doby se přihlašovaly zvlášť jednotlivé společnosti skupiny.

100 nejvýznamnějších firem ČR je jedním ze čtyř žebříčků sestavovaných každoročně sdružením Czech Top 100. Vždy v březnu je vydáván žebříček 100 obdivovaných firem ČR, v říjnu je věnována pozornost TOP 10-ti systémovým integrátorům, v závěru roku je hodnoceno 100 nejlepších výročních zpráv. Cílem všech těchto žebříčků je podpora informační otevřenosti českých ekonomických subjektů, přibližování se evropským standardům, dodržování podnikatelské etiky či pěstování vztahů mezi manažery.

Ověřené ekonomické informace sestavené do žebříčků CZECH TOP 100 poskytují komplexní pohled na časový vývoj základních ekonomických ukazatelů firem v České republice a právem budí zájem médií, řady institucí i zahraničních firem.

Kontakt pro média:

Mgr. Jana Kindlová

manažer firemní komunikace

Agropol Group, a. s.

tel.: 242 444 104

mobil: 724 503 511

jana.kindlova@agropol.cz

http://www.agropol.cz

Klíčová slova ČR-hospodářství-firmy-Agropol Group-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.