Právnický titul LLM nyní i v českém jazyce

International Business School (B.I.B.S., a.s.), jedna z největších soukromých škol v ČR, získala oprávnění poskytovat britský magisterský program oboru Obchodní právo ČR a EU zakončený titulem LLM.

Studium Obchodní právo ČR a EU je unikátní možnost jak získat v ČR právnické vzdělání s žádaným titulem LLM (Master in Law). Titul bude absolventům studia na B.I.B.S., a.s. udělovat renomovaná Nottingham Trent University, jejíž právnická fakulta patřící mezi britskou špičku, program akreditovala.

Program je dvou- a půlletý, výuka se koná o víkendech v českém jazyce. Je otevřen zájemcům s ukončeným právnickým bakalářským vzděláním. Velký zájem je ale očekáván především mezi právníky a advokáty.

Zárukou kvality studia je kromě spolupráce se zahraničním partnerem také dlouholetá zkušenost B.I.B.S., a.s., s výukou ekonomických a právnických programů všech stupňů - od bakalářského studia po doktorské. V současnosti zde studuje více než 1500 posluchačů.

Toto vysoce prestižní studium významně doplňuje portfolio současných vysokoškolských programů dostupných v České republice.

Kontakt:

Ludvík Kohut

tel.: ++420 545 570 111

email: kohut@bibs.cz

Klíčová slova ČR-právo-školy-vysoké-B.I.B.S., a.s.-PROTEXT

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.