ZákonyČR onLine a všechna úplná znění zákonů nyní i za SMS

Společnost Arnet On Line a.s., tvůrce komplexního systému právních informací ZákonyČR onLine, představuje novinku, jež umožňuje získat úplné znění zákonů ještě rychleji a komfortněji.

Arnet On Line a.s. se snaží neustále zlepšovat zákaznický servis, a proto nyní přichází s novinkou – platbou za úplné znění konkrétních zákonů pomocí SMS. "Platba pomocí SMS teď umožňuje podstatně zkrátit dobu mezi objednáním a dodáním požadované informace. Nyní stačí odeslat esemesku, obratem obdržíte přihlašovací údaje, a za několik sekund máte úplně znění konkrétního zákona v ruce," říká Jiří Čuda z Arnet On Line. Textová zpráva se odesílá ve speciálním tvaru, který je uveden u každého zákona na internetových stránkách www.zakonycr.cz a www.zakony.cz.

Společnost Arnet On Line a.s. patří mezi nejvýznamnější společnosti v České republice, zabývající se tvorbou právního softwaru obsahujícího aktuální i historická znění zákonů a softwaru s desítkami vzorových smluv, formulářů a tiskopisů.

kontakt:

Arnet On Line, a.s.

ing. Petr Kavka

e-mail: marketing@zakonycr.cz

Michálkovická 86/1942

710 00 Ostrava

tel.: 596 240 626

Klíčová slova ČR-právo-Arnet On Line, a.s.-PROTEXT

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.