Rozšíření řady ColorGraphic s HW kalibrací: EIZO CE210W / CE240W

Avnet s.r.o. zastupující japonskou společnost EIZO NANAO Corporation, Ltd. - výrobce profesionálních monitorů, právě uvádí na trh nové širokoúhlé grafické LCD monitory s HW kalibrací: 21“ LCD EIZO CE210W a 24“ LCD EIZO CE240W.

Modely CE210W a CE240W představují nově vyvinuté širokoúhlé grafické panely řady ColorGraphic s 21“ a 24“ úhlopříčkou a novou technologií S-PVA s jedinečným systémem přímého podsvětlení displeje pro zdvojnásobení maximálních hodnot jasu.

Jedná se o hardwarově kalibrovatelné monitory s vysokým rozlišením a 14-bitovou technologií interního zpracování videosignálu, které jsou určeny hlavně pro náročné grafické aplikace v oblasti profesionálního zpracování videa (rychlost odezvy ve středních tónech - max 8 ms) s možností využití technologie HexaColor pro manuální korekci primárních i sekundárních barev RGB-CMY. Díky bohatým možnostem korekce barev najdou uplatnění také ve fotografických studiích.

Přednosti nových širokoúhlých grafických LCD panelů EIZO řady ColorGraphic s revoluční technologií systému přímého podsvětlení:

- HW kalibrovatelné monitory pom ocí EIZO ColorNavigator CE - 14-bitová technologie interního zpracování videosignálu - velká plocha pro náročné grafické aplikace pro editaci obrázků: Photoshop, Illustrator, CAD a střih videa - vysoké rozlišení: CE210W 1680 x 1050, CE240W 1900 x 1200 s poměrem stran 16:10 - monitor s vysokým jasem a kontrastem - přehrávání DVD-titulů v přirozeném širokoúhlém formátu 16:10 - Overdrive technologie pro výrazné zrychlení odezvy na 8 ms ve středních tónec - 2 digitální vstupy ColorNavigator CE pro kalibraci širokoúhlých monitorů CE210W / CE240W

Program ColorNavigator CE vyvinutý společností EIZO NANAO Corp. je speciální software navržen a určen pro jednoduchou a rychlou HW kalibraci širokoúhlých grafických monitorů CE210W a CE240W a vytvoření barevného profilu s možností požadavku na úroveň černého bodu a také zahrnutí teploty okolního světla při použití sond EyeOne Pro a EyeOne Display II.

Více na www.eizo.cz, www.eizomonitor.sk

Kontakt:

Ing.Kristýna Kuldová

Marketing Manager

Avnet s.r.o.

Zast. EIZO NANAO Corp. v CR a SK

Tel.: +420 283 851 997

MTel.: +420 724 328 037

Klíčová slova ČR-počítače-Avnet-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.