Ruth Pollocková z Intervoice se stane členkou Mezinárodní asociace pro vylepšené hlasové služby (International Association for Enhanced Voice Services) * Intervoice chce tímto činem podpořit rozvoj obchodu s vylepšenými hlasovými službami

Společnost Intervoice, Inc.(burzovní index Nasdaq:INTV), světová jednička v oblasti řešení pro přenos hlasu a dat, dnes oznámila, že její ředitelka pro mezinárodní marketing výrobků Ruth Pollocková, byla jmenována do správní rady Mezinárodní asociace pro vylepšené hlasové služby (International Association for Enhanced Voice Services), také známé pod názvem VMA.

VMA je světová nezisková organizace, která zavádí vylepšené hlasové služby v oblasti telekomunikačního průmyslu. Mezi její hlavní cíle patří lepší porozumění technologii, trhům, aplikacím a službám, které mají vliv na oblast průmyslu vylepšených služeb a podpora vývoje trhu s kreativními novými službami prostřednictvím výměny informací.

"Společnost Intervoice spolupracuje a podporuje VMA již mnoho let, využívá výhody vzájemné spolupráce a dělí se s našimi členy o více než dvacetileté zkušenosti z tohoto odvětví průmyslu," řekl Klaus Dieter Liedtke, předseda představenstva Asociace VMA. "Ruth Pollocková je dynamická i tvořivá, což jsou dvě klíčové vlastnosti, které budou pro správní radu velkým přínosem."

"Úplný potenciál vylepšených hlasových služeb lze nejlépe využít prostřednictvím spolupráce," řekla Ruth Pollocková, ředitelka mezinárodního marketingu výrobků společnosti Intervoice. "Asociace VMA funguje jako nástroj při tvorbě trhu a platformy, na které lze vybudovat trvale udržitelný a prosperující průmysl. Otevřený přístup a sdílení zkušeností 200 členů fungoval jako katalyzátor pro zavedení mnoha nových služeb, které jsou dnes k dispozici a bude základem pro podporu tvůrčích myšlenek, které v budoucnu ovlivní trh."

Ruth Pollocková přinese do správní rady VMA více než dvacetileté zkušenosti z analýzy lidského vývoje a deset let z oblasti vylepšených hlasových služeb.

Pollocková hrála klíčovou roli při zavádění nabídek předních služeb v zastoupení světových jedniček v oblasti telekomunikace, jako jsou například společnosti Orange, Motorola a Sony. Ve společnosti Intervoice vedla vývoj unikátního postupu behaviorální ergonomie pro používání aplikací a zodpovídala za strategické zaměření přední platformy Media Exchange platform.

Mezi nedávné úspěchy asociace VMA patří obsáhlý pan-evropský průzkum vylepšených hlasových služeb, které nabízí operátoři zaměření na klíčové oblasti jako dokončení volání, krátké textové zprávy SMS, možnosti plateb, péči o zákazníky, personalizaci a datově bohatá média.

O společnosti Intervoice

Společnost Intervoice, Inc. (burzovní index Nasdaq:INTV) poskytuje předním síťovým operátorům a operátorům v oblasti zábavy platformy, programové vybavení, aplikace a služby, které potřebují k tomu, aby co nejlépe uspokojili požadavky zákazníků v oblasti automatických hlasových řešení. Otevřená sestava Intervoice Media Exchange, multimediální platforma založená na standardech produktů společnosti Intervoice nabízí jedinečnou flexibilitu pro pokročilé multimediální přijímání a odesílání vzkazů, portál, IVR a aplikace pro platby. Společnost se zaměřuje na oblast zábavy a síťový trh, poskytuje řešení, která zlepšují provozní účinnost, přináší větší tržby a zvyšuje spokojenost zákazníků a jejich loajalitu. Technologie Professional Services Agility Suite od společnosti Intervoice, vychází z více než dvacetiletých zkušeností se systémovou integrací a zajišťováním služeb, a je navržena tak, aby využívala ověřěné postupy v oblasti návrhů, začlenění a optimalizace hlasových aplikací. Systémy společnosti Intervoice byly ověřeny ve více než 23.000 implementacích ve společnostech po celém světě a v různých odvětvích průmyslu. Společnost Intervoice je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft a certifikovaným partnerem pro vzdělávací řešení. Má centrálu v Dallasu a kanceláře v Evropě, na Středním Východě, v Jižní Americe, Africe a Asijsko-pacifické oblasti. Více informací naleznete na internetové adrese http://www.intervoice.com.

O asociaci VMA

Již osmnáct let asociace VMA svádí dohromady zástupce vylepšených hlasových služeb, včetně poskytovatelů hlasové schránky a průmyslu zpracování hlasu. Zástupci jsou světoví operátoři, poskytovatelé služeb, zákazníci, průmysloví specialisté a konzultanti. Přední představitelé klasických i bezdrátových operátorů, výrobců a průmyslových konzultantů z Evropy, amerického kontinentu a Blízkého i Dálného Východu se každoročně účastní setkání, které je určeno pouze pro zvané. Cílem setkání VMA je umožnit členům a zvaným zástupcům vzájemnou výměnu nápadů a zkušeností, rozšířit a zlepšit síť v jejich společnosti a potenciál obchodu. VMA je nezisková organizace. Více informací naleznete na internetové adrese http://www.ivma.ch.

KONTAKT:

Lighthouse PR

Ruth Jonesová

Tel.: +44(0) 207 4946580 (kontakt pro média)

E-mail: intervoice@lighthousepr.com

nebo

A&R Partners

Marisa Lamová

Tel.: 650-762-2883

E-mail: mlam@arpartners.com

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-Lighthouse PR-A&R Partners-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.