Aquent kupuje Designer Resource International Ltd. * Módní průmysl získá přístup k největším zdrojům odborníků v oblasti marketingu a tvůrčího sektoru

Společnost Aquent, největší světová společnost, která se zaměřuje na kreativní a marketingové služby a hledání lidských zdrojů pro odvětví jako marketing a informační technologie, dnes oznámila, že koupila společnost Designer Resource International Ltd., přední britskou společnost podnikající v oblasti lidských zdrojů se sídlem v Londýně. Tato firma je zaměřena na hledání odborníků pro módní návrhářství a výrobu a technických pracovníků a prodejců pro oblast módy.

"Tato akvizice nám umožní ještě více rozšířit naši úctyhodnou nabídku služeb v oblasti tvůrčích povolání," řekl Stefan Ciecierski, výkonný ředitel společnosti Aquent pro Evropu. "Ačkoli se naše společnost také jistou dobu pohybuje v oblasti módy, teď se nám podařilo získat vysoce profesionální, skvěle obsazené, nejmodernější služby, a zavedenou globální klientskou základnu."

Nové oddělení bude řídit Alex Brownless, ředitel oddělení služeb pro módní průmysl, který má více než patnáctileté zkušenosti z tohoto oboru. Z toho sedm let strávil jako návrhář pro světové značky např. Banana Republic, Marks & Spencer, Red or Dead atd. Poté, co stál v čele prodeje společnosti Worth Global Style Network (WGSN), pracoval ve výrobě u společností Gap, Nike, Oasis, Wal-Mart, atd. Během posledních pěti let Alex pracoval jako specialista pro nábor pracovníků v oblasti módy, posledních 18 měsíců pro společnost Aquent, a předtím pro společnost Designer Resource International Ltd.

"Je to pro mě skvělá příležitost umožnit módnímu průmyslu přístup k tak vynikajícím službám, jaké společnost Aquent poskytuje předním zástupcům tvůrčího sektoru již více než 20 let," řekl Alex Brownless. "Naše klientská základna pokrývá čtyři světadíly a očekávám, že se v následujícím roce bude rychle rozvíjet."

Společnost Designer Resource International Ltd. se pohybuje v průmyslu módy již více než devět let. Společnost poskytuje své služby předním obchodním značkám na světě jako jsou společnosti Burberry, Gucci Group, Calvin Klein, Nike, Puma International, Levi's, Abercrombie & Fitch, Disney, atd., pro které hledá odborníky a zaměstnance na všech úrovních ve více než 18 zemích a na čtyřech kontinentech.

Firma Aquent má kanceláře po celém světě, jak v Evropě, tak v Asii a Tichomoří a Severní Americe. Aquent poskytuje nejvýznamnějším světovým firmám řešení v oblasti lidských zdrojů, které uspokojí jejich potřeby v oblasti marketingu a kreativity. Společnost Aquent spravuje největší databázi talentovaných a zkušených profesionálů z oblasti marketingu a kreativity a zajišťuje pro firmy zaměstnance z těchto oblastí.

O společnosti Aquent

Společnost Aquent poskytuje odborné služby v oblasti lidských zdrojů, konzultací a outsourcingových řešení pro oblast marketingu, kreativní odvětví a informační technologie. Díky své síti s více než 70 kanceláří v 16 zemích na čtyřech kontinentech, uzavřela společnost Aquent již více než 400.000 smluv a našla plnohodnotná pracovní místa pro odborníky ve společnostech po celém světě.

Evropská centrála firmy se nachází v Londýně (Velká Británie)a celosvětová centrála firmy Aquent se nachází v Bostonu (USA, stát Massachusetts). Více informací najdete na stránkách http://www.aquent.com.

KONTAKT:

Aquent

Andy Stewart

Tel.: +44 (0)20 7404 0077

Klíčová slova Británie-obchod-průmysl-Aquent-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.