Amos Software se stal výhradním distributorem produktů společnosti Total Training

Amos Software rozšiřuje své distribuční portfolio o produkty společnosti Total Training, světového lídra v oblasti videokurzů pro kreativní profesionály.

Amos Software, přední středoevropský dodavatel grafického software a autorizovaný distributor produktů Adobe Systems, Wacom, Enfocus a dalších výrobců, oznámila, že se stala výhradním distributorem produktů společnosti Total Training pro Českou republiku a Slovensko. Společnost Total Training vyvíjí a uvádí na trh videokurzy špičkové kvality pro produkty Adobe, Macromedia a Apple. Všechny videokurzy jsou namluveny v anglickém jazyce zkušenými profesionály z příslušných oborů a obsahují projektové pracovní soubory, které pomáhají uživatelům osvojit si látku na konkrétních příkladech a ve vlastním tempu.

"Rozšíření distribuce o videokurzy americké společnosti Total Training je dalším zvýrazněním orientace naši společnosti na přidanou hodnotu, kterou Amos Software svým partnerům a zákazníkům poskytuje a na kterou klade mimo řádný důraz. Naším cílem není dodat pouze krabici s produktem, ale k dodávaným produktům poskytnout zákazníkům také široké spektrum služeb a doplňků, které jim umožní rychlé a bezproblémové nasazení těchto produktů v reálném provozu a které jim pomohou vytěžit ze své investice maximum“, říká k nové distribuční smlouvě Martin Škorpil, ředitel společnosti Amos Software.

Amos Software tak díky nové distribuční smlouvě s Total Training přichází s ucelenou nabídkou vzdělávacích programů pro kreativní profesionály, od představování nových produktů a předprodejních seminářů , přes konzultace a skupinová či individuální školení, až po mnohahodinové videokurzy na DVD.

O společnosti Amos Software

AMOS Software je softwarová distribuční a technologická společnost specializující se na trh grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a aplikací pro řešení elektronické distribuce a archivace dokumentů . Zaměření společnosti Amos Software vychází z potřeb jedinců , firem a organizací státní a veřejné správy na stále kvalitnější a dostupnější obsahově bohatou komunikaci bez ohledu na používané za řízení. Amos Software je jedním z největších distributorů Adobe Systems (včetně produktů Macromedia) ve střední a východní Evropě a taktéž předním distributorem grafických tabletů značky Wacom. Dále distribuuje produkty společností ACDSystems, Alien Skin, Comnet, Enfocus, Extensis, Hot Door, Quite, URW a Woodwing, které společně s produkty Adobe Systems tvoří široké portfolio grafického software. Více na http://www.amsoft.cz/spolecnost/main.html.

Více o společnosti Total Training na www.totaltraining.com

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Kontakt:

Amos Software

Martin Škorpil

Managing Director

mskorpil@amsoft.cz

Matouš Filipi

Marketing Manager

filipi@amsoft.cz

tel.: 284 011 211

Jiří Novák

Product Specialist

novak@amsoft.cz

tel.: 284 011 244

Klíčová slova ČR-počítače-vzdělání-software-Amos Software-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.