Aquent jmenovala nového regionálního manažera pro oblast střední a východní Evropy * Tato nová pozice byla vytvořena za účelem rozšíření poskytování služeb firmy Aquent v tomto regionu

Společnost Aquent, největší světový poskytovatel lidských zdrojů v oblasti marketingu, kreativních služeb, výroby a informačních technologií, dnes oznámila, že Claudia Wulfová byla povýšena do funkce regionální manažerky pro země střední a východní Evropy. Tato nová pracovní pozice byla vytvořena pro posílení nynější expanze firmy Aquent v Evropě, která je zaměřena na rozšíření služeb poskytovaných firmou Aquent do celé Evropy. Rozšíření se týká zejména oblasti zajišťování marketingových a kreativních specialistů.

Claudia, která má více než 10 let zkušeností z oblasti lidských zdrojů, přišla do firmy Aquent v roce 2003. Jejím úkolem bylo vytvoření pobočky firmy v Mnichově. Svého úkolu se zhostila se ctí. Podařilo se jí dosáhnout výrazných úspěchů této pobočky na poli zajišťování lidských zdrojů v oblasti marketingu, projektování, reklamy a komunikace.

Stefan Cieciersky, ředitel firmy Aquent pro Evropu, řekl: "Když Claudia nastoupila, mělo to okamžitý účinek. V minulých dvou letech se jí podařilo dosáhnout výrazného růstu naší německé pobočky na trhu, kde je velmi obtížné se prosadit. Těší se velkému úspěchu u zákazníků a efektivně řídí a posiluje svůj tým."

Ve své nové funkci bude Claudia odpovědná za řízení aktivit firmy ve všech německy mluvících zemí, včetně zemí východní Evropy. Firma Aquent má v tomto regionu v současné době kanceláře v Mnichově a Praze. V blízké budoucnosti otevře nové kanceláře v Hamburgu a ve Varšavě.

Claudia ke svému jmenování do nové funkce řekla: "Jsem velmi hrdá, že se mohu podílet na rozvoji aktivit firmy Aquent na tomto trhu, kde jsme nepřekonatelní v oblasti rozsahu služeb, které poskytujeme. Těším se na zastupování společnosti na regionální úrovni, na rozvoj našeho podnikání a rozšiřování našeho týmu poradců v tomto regionu."

Firma Aquent má kanceláře po celém světě, jak v Evropě, tak v Asii a Tichomoří a v Severní Americe. Nejvýznamnějším světovým firmám poskytuje řešení v oblasti lidských zdrojů, které uspokojí jejich potřeby v oblasti marketingu a kreativity. Společnost Aquent spravuje největší databázi talentovaných a zkušených profesionálů z oblasti marketingu a kreativity a zajišťuje pro firmy zaměstnance z těchto oblastí.

O společnosti Aquent

Společnost Aquent je nadnárodní společnost poskytující profesionální služby v oblasti zajišťování lidských zdrojů, poradenství a outsourcingu. Firma se zaměřuje na oblast marketingu, kreativních služeb a informačních technologií (IT). Společnost má po celém světě téměř 70 kanceláří v 16 zemích, které pro své zákazníky dosud zajistili více než 400.000 zaměstnanců na plný nebo externí úvazek. Evropská centrála firmy se nachází v Londýně (Velká Británie) a celosvětová centrála firmy Aquent se nachází v Bostonu (USA, stát Massachusetts). Více informací najdete na stránkách http://www.aquent.com.

KONTAKT:

Aquent

Andy Stewart (ředitel pro Evropu)

Tel.: 020 7404 0077

Klíčová slova Británie-obchod-služby-Aquent-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.