Profesní vzdělávání v oboru nemovitostí s podporou EU

Praha 14. března (PROTEXT)

Asociace realitních kanceláří ČR (ARK ČR) obdrží na základě schváleného projektu a uzavřené Dohody o poskytnutí příspěvku finanční podporu z prostředků Evropské unie (resp. Evropského sociálního fondu) a státního rozpočtu ČR. Projekt s názvem „Rozvoj vzdělávání a zvyšování kvalifikace pracovníků v oboru realit“ bude realizován v rámci „Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů“ Evropského sociálního fondu. Finanční podpora bude uskutečňována prostřednictvím Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Asociace chce realizací tohoto projektu ve větší míře než dosud přispívat ke zlepšování možností pro vzdělávání realitních makléřů a správců nemovitostí a zároveň rozšířit možnosti vzdělávání v mimopražských regionech. Projekt je koncipován na období dvou let a díky finanční dotaci jsou ceny kurzů zařazených do projektu výrazně sníženy a umožňují tak účast mnohem širšímu okruhu zájemců. Podle kritérií poskytovatele finanční podpory (ESF) nemohou být příjemci této podpory, tj. účastníci kurzu z regionu Praha. Aktuální informace o všech kurzech pořádaných ARK ČR jsou k dispozici na webových stránkách ARK ČR na adrese www.arkcr.cz

kontakt:

Ing. Petr Koranda

tel. 272 762 953

petr.koranda@arkcr.cz

Klíčová slova ČR-reality-Asociace realitních kanceláří-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.