A.T. Kearney Executive Search oznamuje složení nového manažerského týmu * Společnost oznamuje otevření nových kanceláří v Moskvě a ve Vídni

Společnost A.T. Kearney Executive Search dnes oznámila, že jmenovala výkonný výbor, který bude řídit nově nezávislou společnost. Společnost také oznámila otevření nových kanceláří v Moskvě, Rusku, ve Vídni a Rakousku. Společnost A.T. Kearney Executive Search v lednu koupila investiční skupina, v jejímž čele stojí mezinárodně uznávaný Ed Kelley.

Členy nového výkonného výboru jsou a jejich oblast působení je:

Walt Ames: severní Asie

Steve Fisher: Severní Amerika

Richard Hutchinson: finanční ředitel, formální záležitosti, účetnictví

Ed Kelley: výkonný ředitel

Ray Kelly: jižní Asie

Beth Knight: západní Evropa

Paul Ray, Jr.: Latinská Amerika

Georg Unger: východní Evropa

Společnost také založila dozorčí radu, která je složena z 15 výkonných pracovníků ze všech oblastí, která bude informovat výkonný výbor a správní radu.

Na základě této transakce společnost ovládla veškeré operace společnosti Management Solutions, což je přední moskevská společnost, zabývající se vyhledáváním top manažerů. Úspěšně již také byla otevřena nová kancelář společnosti ve Vídni, která zajišťuje různý vysoceprofilový výběr předních představitelů společností. Dvěmi klíčovými představiteli moskevské kanceláře jsou Maxim Couvaev a Sergei Serdioukov. Vídeňskou kancelář vede Georg Unger. Společnost také plánuje další akvizice, které přispějí k jejímu strategickému růstu.

"Naše nová nezávislost, vynikající manažerský tým a naše orientace na poskytování služeb a kulturu partnerských vztahů, nám umožňuje nabízet našim klientům inovační řešení pro vedoucí představitele společností," poznamenal Kelley. "Budeme nadále pokračovat v našem úsilí o rozšíření našich aktivit, a to poskytováním efektivních alternativ pro výběr vedoucích představitelů a nabízením více personalizovaných řešení, která se přiblíží momentální situaci na trhu."

Kelley je mezinárodně uznávaný odborník v oblasti vyhledávání top manažerů. Kelley získal své vzdělání ve Spojených státech a má britské i americké občanství. Kelley má 30-leté zkušenosti z oblasti poradenství a vyhledávání top manažerů. Navíc 15 let působil ve společnosti Korn/Ferry jako místopředseda a vedoucí finančních operací v Evropě a ve Velké Británii. Ve společnosti Korn/Ferry byl odpovědný za vedení fúze se společností Carre Orban & Partners/Paul Ray, v té době největší fúze, která proběhla v této oblasti průmyslu. Kromě toho působil jako partner společnosti Booz Allen Hamilton, kde pracoval v Evropě, Africe, Austrálii, Asii, Latinské Americe a na Středním Východě.

Kelley řekl, že společnost A.T. Kearney Executive Search zaznamenala v roce 2005 významný růst a tento rozvoj i nadále pokračuje. "Fakt, že si společnost v roce 2005 vedla tak dobře, je pozoruhodný. Zvláště vzhledem ke změnám, které se udály. Jsme přesvědčeni, že naše vize vytvořit celosvětová modelová řešení, bude znamenat významný krok pro naše současné i budoucí klienty."

O společnosti A.T. Kearney Executive Search

Společnost A.T. Kearney Executive Search se specializuje na vyhledávání top manažerů a členů výborů v celé řadě tržních oblastí, včetně spotřebitelské a maloobchodní oblasti, vzdělávání, neziskových organizací, finančních služeb, průmyslových trhů, biologických věd a zdravotnictví, technologických a odborných služeb a klientských služeb pro multinadnárodní, středně velké či začínající společnosti. Technologie SearchNet(TM), patentovaná technologie společnosti pro vyhledávání top manažerů, je považována za zlatý standard v této oblasti a poskytuje vynikající průzkum, který často vykazuje výsledky během velmi krátké doby. Společnost A.T. Kearney Executive Search byla založena v roce 1946 a je jednou z nejdéle působících společností v oblasti vyhledávání top manažerů na světě. Dnes provozuje celkem 25 kanceláří po celém světě.

Poznámka vydavatele: fotografie s vysokým rozlišením a životopisy členů výkonného výboru jsou k dispozici. Kontaktujte, prosím, Ann Morrisovou nebo Davida Schulteho ze společnosti Healy Communications, která sídlí v Chicagu, na telefonním čísle 312/440-3900 nebo prostřednictvím e-mailu: amorris@healyco.com.

KONTAKT:

Healy Communications, Inc.

Ann Morrisová/David Schulte

Telefon: 312-440-3900

E-mail: amorris@healyco.com

Klíčová slova Británie-obchod-A.T. Kearney Executive Search-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.