Aqua Society vstoupí do ringu spolu s Dr. Wladimirem Klitschkem

Společnost Aqua Society dnes oznámila, že nedávno pozvala profesionálního boxera a doktora sportovní medicíny a filosofie Wladimira Klitschka na soukromou prezentaci činnosti své společnosti. Důvodem pozvání byly aktivity Dr. Klitscha v humanitární oblasti.

Po několikahodinovém jednání Dr. Klitschka a jeho marketingové agentury Sportfive, byla se zástupci společnosti Aqua Society uzavřena dohoda, na základě které bude společnost Aqua Society hlavním sponzorem nadcházejícího zápasu mezi Dr. Klitschem a Chrisem Byrdem. Zápas je součástí světového šampionátu IBF World Championship a účast společnosti Aqua Society by měla být vynikajícím prostředkem k upozornění veřejnosti na činnost této firmy. Zápas proběhne 22. dubna v SAP Aréně v německém Mannheimu.

Dr. Klitschko, který zastává funkci zvláštního velvyslance UNESCO, a je držitelem titulu PhD ve sportovním lékařství a filosofii, vysvětlil důvody této spolupráce následovně: "Jelikož v celém světě dochází k poklesu zásoby vody, je otázka zdrojů pitné vody v mezinárodním měřítku velmi důležitá."

"Naše společnost uskutečňuje své aktivity na základě etických principů," řekl Hubert Hamm, výkonný ředidel oddělení výzkumu a vývoje. "Z toho důvodu se naše oddělení výzkumu a vývoje zabývá rovněž humanitárními a ekologickými otázkami a je naší snahou, abychom mohli poskytnout milionům lidí na celém světě pitnou vodu za rozumnou cenu. A v tomto bodě se zájmy Dr. Klitschka a zájmy naší společnosti shodují."

Společnost Aqua Society GmbH je dceřinou společností Aqua Society, Inc., která je zapsána na frankfurtské burze cenných papírů pod burzovním indexem WKN: A0DPH0, ISIN: US03841C1009 a na burze cenných papírů v New Yorku pod indexem OTC BB: AQAS. Kontaktní informace pro společnost Aqua Society GmbH: Aqua Society GmbH Hubert Hamm, CEO Zukunftszentrum Herten Konrad-Adenauer-Strasse 9-13 45699 Herten Tel.: +49-(0)2366-30-52-77 E-mail: presse@aqua-society.com Internetové stránky: http://www.aqua-society.com Kontaktní informace pro společnost Sportfive: Sportfive GmbH & Co.KG Caroliene Götzová Viceprezidentka pro firemní komunikaci Tel: +49-40-37677-110 E-mail: caroliene.goetz@sportfive.com Internetové stránky: http://www.sportfive.com Aqua Society GmbH: Aqua Society GmbH, Hubert Hamm, CEO, Zukunftszentrum Herten, Konrad-Adenauer-Strasse 9-13, 45699 Herten, tel.: +49-(0)2366-30-52-77, presse@aqua-society.com, internetové stránky: http://www.aqua-society.com, Sportfive: Sportfive GmbH & Co.KG, Caroliene Götzová, viceprezidentka pro firemní komunikaci, tel.: +49-40-37677-110, e-mail: caroliene.goetz@sportfive.com, internetové stránky: http://www.sportfive.com.

Klíčová slova PROTEXT-Německo-voda-sport-Klitschko-Aqua Society

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.