Jhoon Rhee Tae Kwon Do představuje technologii SportScan

Společnost Jhoon Rhee Tae Kwon Do se sídlem ve Falls Church ve Virginii ve Spojených státech dnes oznámila, že uvedla na trh nový vyspělý technologický systém SportScan(TM), který zdokonaluje službu pro zákazníky revoluční změnou v řízení členství, vstupu do budov a u operací zpracovávajících informace. Společnost Spring Technologies Inc. (www.springtechinc.com), která je exkluzívním vývojářem a poskytovatelem technologie SportScan(TM), iniciovala zkoušku Beta této inovativní technologie ve spolupráci s firmou Jhoon Rhee.

Technologie SportScan (TM) je výjimečně přesná a rozlišuje lidské duhovky aniž by člověka obtěžovala, přičemž vůbec nevyžaduje používání členských dokumentů a lístků. Rozlišování duhovky je nejpřesnější a pro uživatele příjemnou biometrickou metodou identifikace a vlastně je jedinou biometrikou, která dosahuje vysokého stupně spolehlivosti, nákladové efektivnosti a odpovídajícího uživatelova širokého souhlasu. Testování začalo 3. června 1999 a má za sebou pozoruhodný začátek. Společnost Spring Technologies využije tohoto testovacího období k seřízení softwaru a k modifikacím funkčnosti. Ohlas u spotřebitelů je mimořádně vysoký. SportScan(TM) je konfigurována pro aktivní sporty - to je pro zdravotní kluby, bojové umění, fitnes, golf a divácké sporty jako je fotbal, baseball, basketbal, hokej, automobilové závody a tak dále. Technologie umožňuje významné zkrácení čekací doby ve frontě díky spolehnutí se na unikátní charakteristiku oční duhovky. Protože u této technologie není třeba používat žádné průchody, identifikační karty, lístky ani další drahé a nespolehlivé přenosné nosiče, umožňuje automatické vedení administrativy a neustále snižuje provozní náklady podniku. "Náš podnik je závislý na výjimečném a vysoce personalizovaném zákaznickém servisním provozu," uvedl prezident společnosti Jhoon Rhee Tae Kwon Do Chun Rhee. "Očekáváme, že zautomatizováním návštěvnosti, registrováním procesu a vedením administrativních záznamů se zvýší výkonnost našeho personálu a na oplátku nám umožní soustředit naši pozornost na práci se členy a studenty a pomůže jim dosáhnout plného potenciálu. Možnosti prezentované technologií SportScan(TM) mají ohromné využití v celé komunitě zdravotníků a lidí zabývajících se fitnes cvičením."

Ještě před uvedením tohoto plánovaného 120denního testování bylo do technologie SportScan(TM) zapsáno přibližně 300 studentů bojového umění, a to jak dětí tak dospělých. Zapisování začalo 23. dubna 1999 a zahrnovalo prostě jen výběr digitálního obrázku duhovky oka pomocí videokamery. Zkouška prokázala, že pokaždé, když student vstoupí do třídy, na základě svého krátkého pohledu do kamery je student poznán, čímž je zapsání dokončeno. Vývojový posun studentů je dokumentován a významné změny jsou automaticky zachycovány. Společnost Spring Technologies očekává víceúčelové využití technologie SportScan(TM) prostřednictvím rozličných koncesionářů v průběhu čtvrtého čtvrtletí kalendářního roku 1999. Jhoon Rhee Tae Kwon Do je vzdělávací program bojových umění se sídlem v Severní Virgínii. Skládá se ze 30 studií ve Spojených státech a více než 65 koncesních studií v zahraničí. Společnost je uznávána na celém světě za rozšiřování učení pana Jhoona Rheea, který je považován za nestora společnosti Tae Kwon Do. Dnes je v odvětví bojových umění jedna miliarda dolarů a milióny účastníků účastníků v klubech a studiích na celém světě toto odvětví podporují. Spring Technologies Inc. má ředitelství ve Falls Church ve Virginii a je exkluzivní společností, která vyvíjí a poskytuje technologii SportScan(TM). Společnosti se dostalo unikátních odměn za rozlišování duhovky a Spring Technologies použila schopnosti této technologie k podpoře návštěvnosti akcí a v dopravě. Technologie SportScan(TM) funguje stejně efektivně u aktivních i pasivních sportů. Spring Technologies má licenci na rozlišování duhovky od společnosti IriScan Inc. IriScan, Inc. má sídlo v Marltonu v New Jersey a drží exkluzívní celosvětové patenty na rozlišování duhovky. Mateřské firmy mají původní koncept vynalezený Dr. Leonardem Flomem a Dr. Aranem Safirem a softwarovou a provozní technologii vyvinul Dr. John Daugman z Cambridge University v Anglii.

ots Original Text Service:

Spring Technologies, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Catherine Kaliniak ze společnosti Spring Technologies, 703-777-7211, linka 13, nebo ckaliniak@springtechinc.com; nebo pan Chun Rhee ze společnosti Jhoon Rhee Tae Kwon Do, 703-237- 7433, nebo JRIFC@aol.com webová stránka: http://www.springtechinc.com

Klíčová slova Jhoon Rhee Tae Kwon Do-SportScan

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.