Luxor otevřel nový licencovaný Pokémon shop in shop v Praze

V neděli 10. září proběhlo slavnostní otevření nového prostoru v knihkupectví Luxor na Václavském náměstí v Praze. Prostor byl vytvořen ve spolupráci s The Pokémon Company International.

Slavnostní otevření navštívilo více jak 6 000 lidí, kteří si mohli prohlédnout nejširší nabídku sběratelských karet Pokémon: Trading Card Game (TCG) v shop in shop, který je první svého druhu v České republice. Akci navštívil dokonce i Pikachu, se kterým si mohli návštěvníci všech věkových kategorií pořídit fotku a vytvořit společné vzpomínky. Celý den probíhalo mnoho zábavných soutěží a návštěvníci měli možnost se také vyfotit v Instax fotokoutku. Za nákup nebo za účast v soutěži obdrželi zákazníci mnoho dárků poskytnutých The Pokémon Company International.

Nový Pokémon shop in shop je výsledkem roční spolupráce s The Pokémon Company International. Největší pýchou prostoru je socha oblíbeného Pikachu, kterou můžete vidět z Václavského náměstí.

Kontakt:

barbora.semberova@luxor.cz

Klíčová slova ČR-zajímavosti-literatura-firmy-Neoluxor

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.