Společnost Crown Aesthetics oznamuje rozšíření produktů značky BIOJUVE™ Living Skin Biome Care do Spojeného království, Irska a Německa

Společnost Crown Aesthetics („Crown"), divize společnosti Crown Laboratories, Inc., s potěšením oznamuje uvedení své nejnovější inovace BIOJUVE™ na trh ve Spojeném království, Irsku a Německu, které jsou největšími evropskými trhy v oblasti estetické medicíny. BIOJUVE je nová značka zaměřená na mikrobiom pokožky, která využívá klinicky ověřenou technologii živých mikrobů k optimalizaci celkového biomu pleti s cílem dosáhnout zdravějšího a mladšího vzhledu.

BIOJUVE představuje revoluční přístup k výzkumu problematiky péče o pleť, který nemá obdoby. Značka BIOJUVE, vyvinutá výzkumným a vývojovým týmem společnosti Crown, vedeným inženýrem v oblasti tkání a genetikem Dr. Thomasem M. Hitchcockem, Ph.D., hlavním vědeckým ředitelem a za podpory celosvětově uznávaných certifikovaných dermatologů a estetických odborníků, stojí v čele biologického pokroku. Mikrobiální jednotky v rámci patentované technologie XYCROBE™ TECHNOLOGY přirozeně produkují a nepřetržitě dodávají BIOESSENTIALS™, jako jsou proteiny, polypeptidy a antioxidanty, které optimalizují zdraví a vitalitu pleti.

„Jsme nadšeni, že můžeme na britský a německý trh uvést naši nejnovější inovaci BIOJUVE," uvedl Michael McKenna, výkonný viceprezident a generální ředitel společnosti Crown Aesthetics. „Od svého prvního uvedení na trh v USA na začátku roku 2023 zaznamenala značka obrovský úspěch. Rapidně si získala velkou popularitu a podporu několika významných dermatologů. Nesmírně se těšíme na mezinárodní expanzi značky a na to, že budeme moct s BIOJUVE informovat spotřebitele po celém světě o významu udržování zdravého kožního mikrobiomu."

„Snažíme se vždy hledat špičková řešení péče o pleť, která jsou založena na inovativních vědeckých poznatcích, a filozofie péče o celý kožní mikrobiom nás nesmírně zaujala," uvedla Dr. Sonja Sattler. „Není pochyb o tom, že značka BIOJUVE se od konkurence značně liší, je jedinečná a opírá se o bohaté vědecké poznatky. Proto jsem z tohoto výrobku tak nadšená."

Produkty značky BIOJUVE budou k dostání u poskytovatelů estetických služeb napříč jednotlivými regiony. Další rozšíření řady BIOJUVE do EU je plánováno na leden 2024.

Staňte se partnerem značky BIOJUVE

Spojené království a Irsko:

biojuve.uki@crownaesthetics.com

www.biojuve.co.uk

• Sledujte nás na INSTAGRAMU: @biojuve_uk

Německo:

biojuve.de@crownaesthetics.com

www.biojuve.de

• Sledujte nás na INSTAGRAMU: @biojuve_de

Mezinárodní – již brzy:

www.biojuve.com/biojuve-international

• Sledujte nás na INSTAGRAMU: @biojuve_us

O společnosti Crown Aesthetics

Společnost Crown Aesthetics, přední společnost v oblasti lékařské estetiky, pomáhá předním lékařským praxím po celém světě rozvíjet jejich podnikání. Dosahujeme toho díky zásadním výsledkům v oblasti omlazení a obnovy. Naše minimálně invazivní inovativní zařízení – SkinPen®, první mikrojehličkové zařízení se schválením FDA, MicroPen EVO™, rovněž schválené FDA, BIOJUVE™, nová značka pro kožní mikrobiom, systém ProGen Eclipse PRP®, VOTESSE™, systém pro zdraví vlasů či protokol ošetření po mikrojehličkovém zásahu Skinfuse® – představují „vstupní" produkty, které přivádějí do ordinací nové a velmi spokojené pacienty. Společnost Crown Aesthetics se sídlem v Dallasu v Texasu je etalonem průmyslových standardů účinnosti, bezpečnosti a inovací. Díky tomu naši zákazníci trvale poskytují tu nejlepší úroveň estetické péče v oboru. Další informace najdete na adrese www.crownaesthetics.com.

O společnosti Crown Laboratories, Inc.

Crown, soukromá, plně integrovaná globální společnost v oblasti péče o pleť, se věnuje vývoji a poskytování rozmanitého portfolia estetických, prémiových a terapeutických produktů péče o pleť, které zlepšují kvalitu života spotřebitelů po celou dobu, po kterou se péči o svou pleť věnují. Společnost Crown je inovativní společností zaměřenou na dermatologickou vědu pro celý život a díky svému neutuchajícímu úsilí o dosažení výjimečné terapeutické úrovně a lepších výsledků u pacientů se stala lídrem v oblastech dermatologie a estetiky. Společnost Crown je již 10 let uvedena na seznamu 5000 nejrychleji rostoucích soukromých společností a rozšířila distribuci do více než 44 zemí. Další informace najdete na adrese www.crownlaboratories.com.

Foto https://mma.prnewswire.com/media/2207187/Crown_Laboratories_BIOJUVE_Clinical_Data.jpg

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1457834/Crown_Logo.jpg

KONTAKT: Jill McGonigle, +1(0)978-866-4931, jmcgonigle@crownlaboratories.com

Klíčová slova USA-kosmetika-trh-Crown Laboratories

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.