Transformace – oslava 28. výročí „transformační" skupiny TIENS a Global Carnival Summit 2023

V září úspěšně proběhla oslava 28. výročí založení společnosti TIENS a Global Carnival Summit 2023 na téma „Transformace". Na velkolepou akci se sjelo více než 5.000 offline distributorů z celého světa. Během konference uskutečnila skupina TIENS synchronní živé vysílání a přenos do více než 110 zemí a regionů po celém světě. Došlo tak ke sdílení globalizačního úsilí bez omezení hranicemi, jazykem či kulturou. Společného zahájení akce „Third Entrepreneurship and New Transformation" (Třetí podnikání a nová transformace) skupiny TIENS se tak online zúčastnilo více než 20 milionů lidí!

Pod strategickým heslem „One Body, Multiple Wings" (Jedno tělo, více křídel) skupina TIENS prohlubuje svůj globální rozvoj, v rámci kterého uplatňuje strategii „marketing všemi zaměstnanci, živé vysílání všemi zaměstnanci a zapojení všech zaměstnanců". Na summitu se také představilo velké množství nových mladých a dynamických tváří. Tito pracovníci zahájí novou kapitolu inovací a změn a společně prozkoumají nové obchodní příležitosti a trhy. Skupina TIENS, která se žene kupředu na vlnách ekonomické globalizace, neustále přispívá „znalostmi TIENS" k prosperitě a rozvoji různých regionů z globálního hlediska. Vytvořila desítky milionů pracovních a podnikatelských příležitostí po celém světě a významně přispěla ke zlepšení kvality života a fyzického a duševního zdraví miliard lidí. Vnáší také nové impulsy do aktivního rozvoje velkého zdravotnického průmyslu.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208179/Li_Jinyuan_Chairman_Board_Directors_Tianshi_Group_presented_portrait_Laozi.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208180/H_E_Ms_Marisol_Espinoza_Former_First_Deputy_President_Peru.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208181/H_E_Mr_Ivo_Josipovic_Former_President_Croatia.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2208182/H_E_Mr_Jiri_Paroubek_Former_Prime_Minister_Czech_Republic.jpg

KONTAKT: Wang Yanhong, +86 18910609794

Klíčová slova Čína-trh-zdraví-TIENS Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.