Desátý DinoPark otevřel své brány v Budapešti

Jubilejní desátý DinoPark byl se začátkem září otevřen v Maďarsku, na střeše budapešťského obchodního centra KOKI. Projekt v hodnotě 3 mil. eur zrealizovala česká společnost West Media, provozovatel sítě unikátních zábavních a vzdělávacích parků s tematikou druhohor, ve velmi krátké době 5 měsíců. Budapešťský zábavní park se stává součástí DinoPark Europe, oblíbené sítě dinoparků v České republice, na Slovensku, ve Španělsku a nově v Maďarsku.

Společnost West Media otevřela 1. září už desátý DinoPark, tentokrát v maďarské metropoli. Celková hodnota budapešťského zábavního parku o výměře 1,5 hektarů dosáhla 3 mil. eur. Jeho součástí je 80 statických i robotických modelů dinosaurů vyrobených ve vlastní manufakturní dílně v Česku, dále technické zabezpečení parku včetně realizace dalších dětských tematických atrakcí, muzea s replikami fosilií koster z období druhohor a dekorací druhohorní přírody. „Budapešťský DinoPark je součástí nákupního centra KOKI v širším centru města. S umístěním zábavních parků v rámci nákupních center máme dobrou zkušenost například z pražské Galerie Harfa nebo z libereckého OC Plaza. Tyto parky umístěné v centrech měst mají velmi dobrou dostupnost i návštěvnost, která těží právě ze synergie s nákupním centrem,“ říká zakladatel společnosti DinoPark Jiří Machálek. Výkonný ředitel společnosti Milan Choulík dodává, že se podařilo dokončit budapešťský projekt ve skutečně velmi krátké době, což umožnilo zpřístupnit zábavní park ještě v letošní sezóně, která v případě DinoParků pod širým nebem trvá do konce listopadu.

České DinoParky patří mezi oblíbené rodinné atrakce a pravidelně se umísťují v žebříčcích nejnavštěvovanějších turistických destinací.

O společnosti:

DinoPark Europe je síť unikátních zábavních a vzdělávacích parků s tématikou druhohor.

Společnost WEST MEDIA je producentem a provozovatelem sítě DinoPark Europe a zároveň výrobcem robotických i statických modelů dinosaurů a navazujících dekorací.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-Maďarsko-zábava-turistika-DinoPark-Crest Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.