Do konference Energetické výzvy a limity obcí a měst zbývá necelý měsíc

Součástí konference Energetické výzvy a limity obcí a měst bude prohlídka Kongresového centra a jeho energeticky úsporných řešení, stejně jako seznámení se s novými řešeními pro energetické úspory v Národním divadle.
FOTO: SMO ČR

Součástí konference Energetické výzvy a limity obcí a měst bude prohlídka Kongresového centra a jeho energeticky úsporných řešení, stejně jako seznámení se s novými řešeními pro energetické úspory v Národním divadle. FOTO: SMO ČR

Svaz měst a obcí ČR připravuje novou konferenci. Palčivému tématu energií se budeme věnovat 12.-13. října 2023. Akce se koná v Kongresovém centru Praha, ulice 5. května 65, Praha 4, vchod číslo 10. Využijte zvýhodněné vstupné.

Energetika patří k nejpalčivějším tématům současnosti. "Z obcí a měst nám pokládáte různé dotazy, které často plynou ze zavádějících informací poskytovaných různými pseudodistributory či přímo energošmejdy. Rozhodli jsme se proto uspořádat konferenci 'Energetické výzvy a limity obcí a měst' s cílem Vám maximálně pomoci, která bude čistě odborným fórem poskytujícím validní informace podané zástupci státní správy, profesních sdružení i firem," uvádí ředitelka Svazu měst a obcí, Radka Vladyková.

Jednou z největších výzev, kterým čelí společnost, je zajištění dostatečného množství energie. Jak se na ně mají obce a města připravit? Konference "Energetické výzvy a limity obcí a měst představí" aktuální trendy v oblastech, jež obce a města musí znát a orientovat se v nich. Budeme se bavit o tvorbě strategií a energetických koncepcí, aktuální legislativě. Zajímat nás budou i nejnovější trendy v oblasti sdílení energií. Speciální pozornost budeme věnovat tomu, co je důležité pro obec jako zákazníka energetických firem, zajištění financování, dotací, návratnosti investicí. Téma nahlédneme i z širší perspektivy evropského kontextu. Získané informace vám usnadní orientaci v tématu energetiky, a to v komplexní šíři, uvádí Svaz měst a obcí ČR (SMO ČR).

Součástí konference bude prohlídka Kongresového centra a jeho energeticky úsporných řešení, stejně jako seznámení se s novými řešeními pro energetické úspory v Národním divadle.

Registrační formulář ZDE

Svaz pozval na konferenci nejvýznamnější specialisty v oboru z veřejné sféry, energetických firem, specialisty z Česka i ze zahraničí. Mezi řečníky budete moci potkat osobnosti jako jsou René Neděla, zástupce vrchního ředitele Sekce energetiky a jaderných zdrojů Ministerstva průmyslu a obchodu, Markéta Zemanová, členka Rady Energetického regulačního úřadu, Ing. Radim Černý z ČEZ Distribuce, účast přislíbil i Mirek Topolánek, předseda výkonné rady Teplárenského sdružení České republiky a mnozí další.

Zároveň s odborným programem připravil také výstavu, která poskytne firmám příležitost představit svá řešení a produkty účastníkům konference, starostkám a starostům, primátorkám a primátorům anebo jimi pověřeným zástupcům, kteří se ve městech a obcích věnují oblasti energetiky. V případě zájmu o prezentaci vám rádi předáme podrobnější informace.

Rámcový program

12. 10. 2023

11.00 – 12.00

prohlídka Kongresového centra Praha (technologické zázemí, energie, klimatizace, jeviště hlavního sálu)

13.00 – 18.00

přednášky

18.00 – 21.00

společenský večer

13. 10. 2023

09.00 – 13.00

přednášky

13.00 – 14.00

oběd

15.00 – 17.00

prohlídka Národního divadla (solární elektrárna, technologické zázemí, historické prostory)

Doprovodný program v Národním divadle

Pro účastníky konference jsme zajistili možnost zakoupit vstupenky s 20% slevou oproti běžným cenám na tato představení uváděná 13. 10. 2023:

- Bohéma, Státní opera, od 19:00, přízemí, běžná cena 1390,- Kč

- Don Giovanni, Stavovské divadlo, od 19:00, přízemí, běžná cena 1590,- Kč

- Maryša, Národní divadlo, od 20:00, pouze 2. balkón, běžná cena 390,- Kč

Vstupenky mohou zájemci rezervovat telefonicky nebo e-mailem: 224 901 319, objednavky@narodni-divadlo.cz. Sleva je poskytovaná registrovaným zájemcům na základě hesla.

Registrace

Registrační poplatek pro zástupce členů SMO ČR: Registrační poplatek pro nečleny SMO ČR:
do 30. 9. 2023 1210 Kč s DPH (1000 Kč bez DPH) 3025 Kč s DPH (2500 Kč bez DPH)
po 1. 10. 2023 1815 Kč s DPH (1500 Kč bez DPH) 4235,- Kč s DPH (3500,- Kč bez DPH)

Účastnické poplatky převeďte na účet Svazu měst a obcí ČR vedený u Komerční banky, a.s. v Praze, č. účtu 19-9221540247/0100, variabilní symbol = IČ Vaší obce/města.

Datum uskutečnění zdanitelného plnění je datum vyhotovení daňového dokladu shodné s datem přijetí platby. Daňový doklad bude zaslán elektronicky do 15 dnů po připsání platby.

Více na https://www.smocr.cz/cs/novinky/a/uz-jste-se-prihlasili-na-konferenci-energeticke-vyzvy-a-limity-obci-a-mest-2023-vyuzijte-zvyhodnene-vstupne

Autor: SMO

Klíčová slova ČR-správa-energie-obce-Svaz měst a obcí ČR-TABULKA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.