Pozvánka na konferenci Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví

Svaz podnikatelů ve stavebnictví zve na konferenci Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví, která se uskuteční 19. září 2023 jako součást zahajovacího ceremoniálu mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Akce se uskuteční v kongresovém sálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Svaz podnikatelů ve stavebnictví, CEEC Research a společnost ABF pořádají konferenci Očekávaný vývoj a udržitelnost českého stavebnictví v rámci ústřední zahajovací konference veletrhu FOR ARCH 2023. Akce se zaměří na aktuální kondici českého stavebnictví a hlavní ekonomické vlivy, které nasměrují jeho další vývoj.

Na tři sta hostů z řad měst a obcí, ministerstev, veřejné správy, největších investorů, ředitelů stavebních, projektových a developerských společností se sejde v kongresovém sálu výstaviště. Konference navazuje na oficiální zahájení veletrhu.

Akce je spolufinancována z prostředků na úhradu nákladů vzniklých dle § 320a zákoníku práce na sociální dialog v roce 2023.

Více informací naleznete zde.

autor: SPS ČR

Klíčová slova ČR-stavby-SPS ČR

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.