Společnost P.F. Chang's rozšiřuje globální působení zahájením provozu svých vůbec prvních provozoven v Indii

V roce 2023 a následujících letech plánuje nové pobočky v Bangalore a Bombaji a připravuje se tak na další mezinárodní růst

V rámci pokračující globální expanze dnes společnost P.F. Chang's® oznámila otevření nové pobočky v Bangalore a plány na otevření další poboček v Bombaji a dalších indických městech, čímž poprvé přináší světoznámou restauraci inspirovanou asijskou kuchyní do této země.

„Máme velkou radost z toho, že můžeme do naší sítě globálních poboček přivítat také Indii," konstatovala Kristen Briede, prezidentka divize Global Brands & Retail společnosti P.F. Chang's. „Vstupujeme do třicátého roku našeho působení, a proto si neumíme představit lepší příležitost k investicím do našeho dalšího rozvoje a možnost podělit se o zážitky, které restaurace P.F. Chang's nabízejí, s ještě větším množstvím hostů."

Spolu s franšízovými partnery, společností Gourmet Investments Private Limited (GIPL), která je součástí Bharti Family Office Business, a společností HMSHost, působící v rámci skupiny Dufry Group, je společnost P.F. Chang's hrdá na to, že může místním obyvatelům v Indii i návštěvníkům Indie nabídnout rozmanitější možnosti stravování. 3. září byla v prostorách terminálu 2 mezinárodního letiště v Bangalore otevřena první pobočka provozovaná společností HMSHost, která cestujícím nabízí špičkovou úroveň stravování. Podle odhadů společnosti P.F. Chang's dojde ještě letos k expanzi také do Bombaje, kde by mělo být otevřeno zcela nové bistro provozované společností GIPL. Provozovatel této pobočky, společnost GIPL, plánuje v roce 2024 otevřít pobočky také v Dillí.

Každá země a každá kultura jsou zcela jedinečné, ale společnost P.F. Chang's se snaží poskytovat konzistentní a moderní kulinářské prožitky všem hostům po celém světě. Společnost P.F. Chang's otevřela své první mezinárodní pobočky v roce 2009 v Mexiku a Kuvajtu a od té doby kromě více než 200 poboček ve Spojených státech zahájila provoz také více než 90 restaurací v dalších 22 zemích. Každá pobočka, ať už se jedná o plnohodnotnou restauraci typu Bistro, restauraci typu Flagship, P.F. Chang's To Go (hybridní modelový koncept stravování) nebo alternativní provozovnu, se vyznačuje jedinečnými designovými prvky, které doplňují nabídku minutek, připravovaných na pánvi wok.

S více než 25 000 firemními a franšízovými zaměstnanci po celém světě pokračuje společnost P.F. Chang's v rychlé globální expanzi a růstu a zaměřuje se na provoz nových mezinárodních poboček v Evropě, jihovýchodní Asii a Jižní Americe. Mezi další lokace pro restaurace této společnosti, plánované na roky 2023 a 2024, patří Guyana, mezinárodní letiště Salt Lake City, mezinárodní letiště Seattle-Tacoma a letecká základna Shepard u Wichita Falls v Texasu.

„Vzhledem k pokračující expanzi našeho mezinárodního působení a rozvoje na nové trhy se těšíme na navazování dlouhodobých partnerství s novými provozovateli našich franšíz, a jsme odhodláni poskytovat jim dlouhodobé poradenství a podporu," prohlásil Rafik Farouk, ředitel pro rozvoj podnikání společnosti P.F. Chang's.

Společnost P.F. Chang's spolupracuje s investory po celém světě na rozšiřování tradičních i netradičních (například letiště, kasina nebo vojenské základny) příležitostí k dalšímu rozvoji. P.F. Chang's si plně uvědomuje skutečnost, že proces investování je velice emocionální záležitostí, a proto se zavázala poskytovat svým franšízovým partnerům dlouhodobé poradenství a prvotřídní podporu. Další informace o globálních franšízových příležitostech společnosti P.F. Chang's najdete na adrese https://www.pfchangs.com/global.

O společnosti P.F. Chang's

Společnost P.F. Chang's, kterou v roce 1993 založili Philip Chiang a Paul Fleming, je první mezinárodně uznávanou asijskou kulinářskou značkou s mnoha pobočkami, která ctí a oslavuje 2000 let starou tradici vaření v pánvi wok a staví na ní veškeré zážitky, které hostům nabízí. Nabídka restaurace P.F. Chang's vychází svým původem z čínské kuchyně, ale zahrnuje pokrmy z celé Asie a vzdává poctu kultuře a receptům z Japonska, Koreje, Thajska a dalších zemí. Každá položka na jídelním lístku nabízí jedinečné chuťové zážitky, ať už jde o ručně připravovaný koktejl, oběd připravovaný v pánvi wok nebo slavnostní večeři o několika chodech. Po celém světě provozuje společnost P.F. Chang's více než 300 restaurací ve více než 20 zemích a také na letištích v USA, včetně řady praktických poboček P.F. Chang's To Go, které nabízejí jídlo s sebou a rozvoz. Další novinky o aktivitách společnosti P.F. Chang's najdete na adrese pfchangs.com a sledovat nás můžete také na Facebooku, Twitteru a Instagramu @pfchangs.

O společnosti Gourmet Investments Pvt Ltd:

Společnost Gourmet Investments Pvt Ltd, která je součástí koncernu Bharti, byla založena v roce 2012 s cílem nastavit nové standardy neformálního stravování v Indii. Do země uvedla prestižní mezinárodní značky, jako jsou PizzaExpress, Chili's či Ministry of Crab, a díky vynikajícím talentům a zkušenostem v oblasti nemovitostí přinesla obyvatelům Indie bezkonkurenční značku.

O společnosti HMSHost

Společnost HMSHost je světovou jedničkou stravování v oblasti cestovního ruchu. Tato globální restaurační společnost provozuje restaurace a občerstvení na celkem 120 letištích v USA, Kanadě, Evropě, Asii a Tichomoří a na Blízkém východě. Do jejího portfolia ceněných restaurací spadají stovky značek, včetně exkluzivních vlastních konceptů, partnerství s významnými šéfkuchaři a oblíbených národních, regionálních a místních značek. Společnost HMSHost se každý den snaží všem cestujícím na letištích nabízet ty nejlepší stravovací zážitky v podobě skvělého jídla a zákaznického servisu. Společnost HMSHost se stala v roce 2023 v rámci sloučení společností Dufry a Autogrill součástí skupiny Dufry Group.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1795646/PFC_Logo.jpg

Kontakt: Katie.Erwin@fleishman.com

Klíčová slova USA-Indie-restaurace-gastro-trh-P.F. Chang's

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.