Otevření nového multifunkčního stadionu završila dronová show

Večer 3. září si budou pamatovat všichni občané Hradce Králové - a to díky nezapomenutelnému představení od společnosti MAGIC DRONES.

Drony se staly hvězdami slavnostního otevření městského multifunkčního stadionu a přivedly diváky do světa úžasného vizuálního umění. Nebe se stalo živým plátnem, na němž drony vytvořily ohromující obrazy. Synchronizované pohyby dronů s hudbou a světelnými efekty vytvořily hypnotický zážitek, kterým byl obohacen každý pohled směrem nahoru.

Video ze země:

"Jsme pyšní, že můžeme přispět k výjimečnému okamžiku v historii Hradce Králové. Naše dronové show jsou kombinací umění, technologie a magie. Doufáme, že jsme divákům přinesli do života tento jedinečný zážitek," uvedl Josef Bača, jednatel společnosti MAGIC DRONES.

Drone show společnosti MAGIC DRONES ukázala, že s pomocí dronů je možné dosáhnout výšin umění a technologie, které překvapí a očarují každého diváka.

Více informací o společnosti MAGIC DRONES naleznete na jejich webové stránce.

Kontakt:

MAGIC DRONES s.r.o.

www.magicdrones.cz

info@magicdrones.cz

Video z dronu:

Klíčová slova ČR-hobby-letectví-drony-firmy-Magic Drones

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.