Moderní projekt Alfa Residence v pražských Stodůlkách je zkolaudovaný, realitní kancelář LEXXUS NORTON nabízí ke koupi poslední byty

Interiér vzorového bytu projektu Alfa Residence - obývací pokoj

Interiér vzorového bytu projektu Alfa Residence - obývací pokoj

Projekt nadstandardního soukromého bydlení byl úspěšný od samého začátku. 40 % bytů se prodalo ještě před oficiálním zahájením stavby. Nyní má za sebou Alfa Residence kolaudaci a v prodeji je několik posledních bytových jednotek.

„V zásadě to není velké překvapení. Alfa Residence má skvělou polohu pouhou 1 minutu chůze od metra B Luka a je mimořádná také svým inovativním přístupem,“ říká Denisa Višňovská, partner společnosti LEXXUS NORTON, exkluzivního prodejce projektu. „Jednotlivcům i rodinám nabízí řadu nadstandardních výhod šitých na míru modernímu člověku. Ať to jsou parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů, delivery boxy Blocks pro nepřetržitý příjem balíčků nebo prostor, který v bytě slouží jako pohodlná home office.“

Byty o dispozicích 1+kk až 3+kk jsou nápaditě řešené a prostorné, plochou se pohybují od 40 m2 do 92 m2. Přízemní byty mají předzahrádku s terasou, ostatní lodžii. Celá Alfa Residence má 10 pater s celkem 76 byty, ke každému náleží sklepní kóje. K dispozici jsou dva výtahy a podzemní parkoviště.

Za vznikem bytového projektu stojí developer Mint Investments. „V případě Alfa Residence se nám podařilo vytvořit ideální zázemí pro náročného moderního člověka – bude pro něj zároveň i chytrou investicí,“ vysvětluje Sebastien Dejanovski, partner skupiny Mint Investments. „Za výbornou spolupráci chceme poděkovat všem partnerům, kteří se na úspěchu Alfa Residence podíleli a podílejí – architekt a projektant A69 a AED, generální dodavatel GEMO, financující banka Česká spořitelna, exkluzivní prodejce LEXXUS NORTON a technický dozor BTF engineers. Velké díky patří v neposlední řadě také našemu Head of Project Management Michalu Křovákovi.“

Web projektu:

Alfaresidence.cz

LEXXUS NORTON

Ve společnosti LEXXUS NORTON dobře víme, jak důležité je najít perfektní místo pro život. Hledání nového bydlení je velmi osobní záležitost plná důležitých rozhodnutí, při kterých oceníte pomoc i oporu.

Ať už si přejete byt na nejlepším místě v Praze, nebo sníte o domě či pozemku v jejím nejkrásnějším okolí. Ať už přemýšlíte o koupi, nebo vám víc vyhovuje pronájem. Nezáleží na tom, jak náročné máte požadavky a jak výjimečná jsou vaše přání. Jsme připraveni do detailů splnit všechny vaše sny.

Už tři desetiletí sledujeme nejen trh s nemovitostmi, ale i trendy v bydlení, a tak jsme připraveni najít to pravé místo, které bude přesně odpovídat vašemu stylu a vkusu.

Umíme pomoci také s prodejem nemovitosti a usnadnit celý jeho zdlouhavý proces. Specializujeme se zejména na rezidenční bydlení a novou výstavbu. Díky mnoha spokojeným klientům, ale také výborným vztahům s největšími pražskými developery, bankami a dalšími institucemi jsme si dokázali vybudovat dominantní postavení na českém trhu.

Ať už bydlení vašich snů vypadá jakkoli, jsme tu proto, abychom proměnili sen ve skutečnost. Za každým domovem vidíme příběh. Již 30 let.

Klíčová slova ČR-stavby-byty-reality-LEXXUS

Oblast
Balkán (bk)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.