Česká zbrojovka představí produkty CZ a Colt

V Ostravě převedeme návštěvníkům špičkové a moderní ruční palné zbraně, které jsou prověřeny širokým spektrem uživatelů v desítkách zemí celého světa,“ říká Jan Zajíc, generální ředitel a předseda správní rady České zbrojovky.

V Ostravě převedeme návštěvníkům špičkové a moderní ruční palné zbraně, které jsou prověřeny širokým spektrem uživatelů v desítkách zemí celého světa,“ říká Jan Zajíc, generální ředitel a předseda správní rady České zbrojovky.

Česká zbrojovka a.s., jeden z hlavních partnerů a sponzorů Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky, předvede na Letišti Leoše Janáčka Ostrava vedle svých vlastních zbraní globálně respektované značky CZ i výrobky legendární americké značky Colt.

„Naše společnost se řadí mezi nejvýznamnější světové dodavatele produktů pro ozbrojené složky. Současně klademe velký důraz na národní soběstačnost, která je v této sféře obzvlášť v dnešní době čím dál důležitější. V Ostravě návštěvníkům předvedeme špičkové a moderní ruční palné zbraně, které jsou prověřeny širokým spektrem uživatelů v desítkách zemí celého světa,“ uvedl Jan Zajíc, generální ředitel a předseda správní rady České zbrojovky.

Na největší letecko-armádně-bezpečnostní akci ve střední Evropě bude k vidění kompletní nabídka zbraní CZ pro ozbrojené složky, do níž patří zejména série striker fired pistolí CZ P-10, kohoutové pistole CZ P-07/09, samopal CZ SCORPION EVO 3 A1 či několik modifikací pušek CZ BREN 2.

Na stánku České zbrojovky budou vystaveny také produkty její sesterské společnosti Colt z holdingu Colt CZ Group SE. Půjde zejména o pušky platforem M4 a M5.

Česká zbrojovka a.s. se sídlem v Uherském Brodě je tradiční český výrobce služebních i komerčních ručních palných zbraní, které jsou vyváženy do více než 100 zemí celého světa. Od roku 2018 je součástí mezinárodního holdingu Colt CZ Group SE.

Klíčová slova ČR-zbraně-trh-Česká zbrojovka

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.