Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha

Ve dnech 15. - 17. září se v Praze sejdou významní světoví odborníci z oblasti péče o zdraví. Koná se zde 3. ročník Mezinárodního kongresu zdraví 2023 Praha.

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci, která se bude konat v pátek 15. 9. v 18:45 hod. v reprezentativních prostorách Brožíkova sálu na Staroměstské radnici za účasti členů předsednictva kongresu. Budete mít možnost setkat se s významnými osobnostmi jako je Amarjjet S. Bharma, tajemník nadstranické skupiny britského parlamentu, profesor MadanThangavelu z Cambridge, Dr. Bhaswati Bhatacharya z Medical College z Cornelovy univerzity a dalšími. Přítomni budou zástupci významných organizací jako je EUROCAM, SALUS, ANME, včetně zástupce WHO.

Tisková konference je plánovaná jako zakončení prvního jednacího dne kongresu a bude spojena s neformálním společenským večerem a rautem. Jste srdečně zváni.

V případě zájmu prosím potvrďte svoji účastna emailu: info@itcim.cz

Záštitu nad kongresem přijalo Hlavní město Praha a prof. MUDr. Julius Špičák CSc., poslanec Parlamentu ČR, přednosta Kliniky hepatogastroenterologie Transplantcentra IKEMu.

ikona Pozvánka

Kontakty:

Tomáš Pfeiffer ředitel Institut pro TCIM/CAM z.ú. Soukenická 21 110 00 Praha 1

E-mail: info@itcim.cz

www.itcim.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-kongres-Institut pro TCIM/CAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.