teamLab Planets TOKYO získalo ocenění World Travel Awards v kategorii „Největší turistická atrakce Asie 2023“

teamLab Planets TOKYO v tokijské čtvrti Toyosu bylo vyhlášeno vítězem soutěže World Travel Awards 2023 v kategorii „Největší turistická atrakce Asie 2023“ 6. září na slavnostním vyhlášení v Ho Či Minově městě.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230910569645/cs/

Po tomto slavnostním vyhlášení bude vítěz z každého regionu po celém světě nominován na cenu „Největší turistická atrakce světa 2023“ v prosinci 2023. Soutěž World Travel Awards, která letos slaví 30. výročí, oceňuje nejlepší turistické destinace na základě hlasování nejen profesionálů v cestovním ruchu, ale i běžných hlasujících. Deník Wall Street Journal ji označil za „obdobu Oscara v cestovním ruchu“.

Na cenu Největší turistická atrakce Asie 2023 byly nominovány:

chrámy Angkoru (Kambodža)

Borobudur (Indonésie)

Velká čínská zeď

Zátoka Ha Long (Vietnam)

Intramuros (Filipíny)

Sengan-en a muzeum Shoko Shuseikan (Kagošima, Japonsko)

Tádž Mahal (Indie)

teamLab SuperNature Macao (Čína)

Terakotová armáda (Čína)

Zakázané město (Čína)

Císařský palác v Tokiu (Japonsko)

Victoria Peak (Hong Kong)

https://www.worldtravelawards.com/award-asias-leading-tourist-attraction-2023

O World Travel Awards

Ocenění World Travel Awards bylo založeno v roce 1993 s cílem ocenit a vyzdvihnout vynikající výsledky ve všech klíčových odvětvích cestovního ruchu, turistiky a pohostinství. Dnes je značka World Travel Awards™ celosvětově uznávána jako nejvyšší známka vynikající kvality v tomto odvětví.Hlasování se účastní profesionálové v oblasti cestovního ruchu a pohostinství i spotřebitelé z více než 200 zemí světa.Internetové stránky: http://www.worldtravelawards.com/

O teamLab Planets TOKYO

teamLab Planets, které loni v červenci oslavilo páté výročí svého založení, obnovilo několik uměleckých prostor a představilo novou instalaci, čímž vznikl ještě více pohlcující zážitek. Navíc otevření muzea, jehož uzavření bylo původně naplánováno na konec roku 2023, bylo vzhledem ke své popularitě prodlouženo do konce roku 2027.

teamLab Planets je muzeum, kde se procházíte vodou, a zahrada, kde splynete s květinami. Skládá se ze 4 velkoplošných uměleckých prostor a 2 zahrad vytvořených uměleckým kolektivem teamLab.

teamLab Planets TOKYO

https://planets.teamlab.art/tokyo/

#teamLabPlanets

7. července 2018 – konec roku 2027

Toyosu 6-1-16, Koto-ku, Tokio

Tisková zpráva

https://www.dropbox.com/sh/ir7d2aui794eo6z/AAChbzX5wPsQm8cgkQ2ViFD4a?dl=0

Odpovědi na dotazy sdělovacích prostředků

https://www.teamlab.art/contact/

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230910569645/cs/

Kontakt:

PLANETS Co., Ltd. Public Relations Department

E-mail: pr-info@planets.art

Interview: https://forms.gle/fAtnDKLpQKFME6XR9

Zdroj: PLANETS Co., Ltd.

Klíčová slova Japonsko-kultura-turistika-zajímavosti-muzea-PLANETS Co.Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.