Značka Franck Muller představila na veletrhu WHPP 2023 řadu nových modelů hodinek

Franck Muller patří mezi jedny z největších pokladů hodinářství a klenotnictví BENY. Švýcarská společnost je dobře známá pořádáním prestižních událostí, mezi které patří i každoroční veletrh WPHH (World Presentation of Haute Horlogerie). Letošní ročník, jenž se uskutečnil na přelomu března a dubna, odhalil celou řadu úžasných nových modelů úspěšné hodinářské značky.

Již 33. ročník veletrhu se odehrál v ženevském historickém areálu Domaine du Grand Malagny, který společnost Franck Muller kompletně zrekonstruovala a v němž hostí mnoho nádherných akcí. V kouzelné a majestátní atmosféře mohli milovníci hodinek i profesionálové objevit ikonické i zbrusu nové modely.

Mezi nové přírůstky patří například Curvex CX Giga Tourbillon, dokonalé mistrovské dílo s úchvatným 20mm tourbillonem, jenž zabírá polovinu skeletového ciferníku. Za pozornost ale jistě stojí i kolekce Curvex CX Flash Grand Central Tourbillon, v níž se snoubí mnohaleté hodinářské zkušenosti společnosti a okázalý vzhled. Indexy hodinek inspirovaných světem futuristických automobilů jsou vyrobeny z polymethylmethakrylátu (PMMA), materiálu používaného k výrobě automobilových světel. Mezi nové dámské hodinky pak přibyly modely Curvex CX Lady, Curvex CX Piano a také úžasný Cintrée Curvex™ Retrograde Hour s měsíční fází.

Několik nových modelů hodinek přivítala i kolekce Vanguard. Velkolepou novinkou se staly Vanguard™ New Tone Skeleton s ikonickým skeletovým strojkem. Ten byl společností Franck Muller vyvinut na základě teorie Isaaca Newtona, která je známá revolučními poznatky o fyzikálním jevu barev. Jedinečný skeletový design v původní podobě pak přináší hodinky Vanguard™ Slim Skeleton s elegantně štíhlejším pouzdrem.

Díky inspiraci uměním hutnictví rozšiřuje Franck Muller svou kolekci Vanguard™ o nový materiál: damaškovou ocel. Modely Vanguard™ Damascus Steel vyčnívají svým výrazným charakterem, v němž jedinečný vzhled tohoto ušlechtilého materiálu dodává každému prvku hodinek osobitý rozměr.

V roce 2023 oslavuje Crazy Hours své 20. výročí, pro nějž byla stvořena velkolepá limitovaná kolekce Vanguard™ Crazy Hours by Hom Nguyen. Tyto hodinky, navržené v designu Vanguard™, nabízí jedinečné čtení času pomocí ručně kreslených hodinových číslic od úspěšného malíře Homa Nguyena.

www.beny.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-služby-elektronika-móda-firmy-Beny

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.