Česká zbraň proti akné: AcneUP®

AcneUP® je nová, inovativní značka medicinální kosmetiky. Je ušitá na míru problematické a aknózní pokožce, které zajišťuje komplexní péči.

Kosmetika AcneUP® se vyrábí podle přísných standardů správné výrobní i distribuční praxe v České republice, a to pouze ze surovin farmaceutické kvality. Přípravky jsou patentovány ve Švýcarsku, získaly notifikaci pro státy EU a splnily podmínky pro atestaci Státním zdravotním ústavem ČR. O jejich kvalitě vypovídá také to, že je můžete zakoupit pouze v lékárnách. Ty kladou vysoké nároky na přípravky, které přijímají do své distribuce.

Medicinální kosmetika AcneUP® bojuje proti viditelným projevům akné (zarudlé pupínky, zanícené pustuly, ale i méně závažná stadia jako černé tečky – komedony), je ovšem vhodná i jako prevence vzniku a rozvoje těchto projevů v období puberty, adolescence i později u mladých dospělých. Aktivní složky přípravků AcneUP® zklidňují zánětlivé i nezánětlivé projevy akné a celkově ozdravují pleť. V současné době jsou na trhu přípravky AcneUP Gel a AcneUP Cleanser, ke kterým brzy přibude další. Přípravky působí hned na několika frontách: působí komedolyticky (rozpouštějí černé tečky), zklidňují zánět i začervenání, celkově zklidňují pokožku a napomáhají jejímu rychlejšímu hojení, ale také redukují tvorbu mazu. Pro lepší výsledný efekt je vhodné používat oba v kombinaci.

AcneUP Gel a AcneUP Cleanser jsou tu pro každého teenagera, kterého trápí aknózní pleť, pupínky a celkový vzhled kůže. Velmi důležité je také, že zlepšení stavu pleti pomůže mladým lidem vrátit sebevědomí, které je právě v období puberty tak často křehké. Mladí lidé si zakládají na svém zdravém a příjemném vzhledu, zvláště kvůli prvním láskám, které v tomto období obvykle přicházejí. Nyní již není třeba být nervózní z nečisté, mastné, zarudlé kůže – AcneUP Gel a AcneUP Cleanser se komplexním způsobem postarají o pleť trpící akné. Přípravky jsou vhodné ke každodennímu použití. Gel je možné aplikovat jen na zánětlivá místa, ale také na větší plochy kůže zasažené akné ve větší míře, a to jednou denně, samostatně nebo jako podporu léčby navržené kožním lékařem.

Na trh se brzy dostane také třetí produkt do party AcneUP® Korektor. Jde o završení celé péče a snadno pomůže zamaskovat postižená místa. Jeho jednoduché a propracované složení pomůže zakrýt nedostatky a zároveň redukuje velikost i zarudnutí pupínků a pomáhá podpořit už tak křehké sebevědomí mladých lidí.

Výroba a vše okolo

AcneUP® vyrábí česká farmaceutická společnost NextForce, a.s., která se specializuje na výrobu kvalitních, ověřených, bezpečných a účinných medicínských přípravků se skutečnou přidanou hodnotou pro pacienty. Firma je na trhu jedenáct let a spojuje své dlouholeté zkušenosti v oblastech medicíny a farmacie s využitím moderních technologií. Jejími hlavními obory působení jsou v současnosti dermatologie, pediatrie a stomatologie. Firma při výrobě svých přípravků splňuje nejpřísnější farmaceutické normy, kompletní výroba probíhá v České republice. NextForce, a.s. dále působí v oblasti obchodního zastoupení zahraničních farmaceutických společností v České republice a na Slovensku. Jednotlivé složky AcneUP jsou farmaceutické kvality, tedy té nejvyšší, která je na trhu dostupná. Používání českých výrobků je i v obecnější rovině současným trendem, který s sebou nese nejednu výhodu. Společnost tím podporuje místní firmy a zaměstnance, ukazuje, že dává přednost vysoké kvalitě a bezpečnosti (ČR má velmi dobře nastavené standardy a kontroly), snižuje uhlíkovou stopu, neboť se produkty nemusí dovážet z dalekých krajin, což má pozitivní dopad na životní prostředí. Každému produktu předchází dlouhý vývoj, farmaceutická společnost se zaobírá nejen vývojem, ale následně také důsledným hlídáním kvality každé produkované šarže.

Přípravky AcneUP® jsou inovativní zbraní proti akné, a to v kvalitě, která vyhovuje vysokým standardům kladeným na medicinální kosmetiku. Kromě toho probíhá kompletní výroba v České republice, což je další z kladů těchto přípravků. Účinnost, bezpečnost a výhody lokální výroby, to je AcneUP® od NextForce, a.s.

O společnosti NextForce a.s.

NextForce, a.s. je česká společnost, která ve spolupráci s lékárníky a lékaři vyvíjí a uvádí na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské přípravky. Výrobu dle nejpřísnějších farmaceutických norem realizuje rovněž v ČR. Next Force se zaměřuje také na obchodní zastoupení zahraničních farmaceutických společností v České republice a na Slovensku. V současné době se NextForce převážně soustředí na obory dermatologie, pediatrie a stomatologie. Více na www.nextforce.cz

Více informací o produktu: www.acneup.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-kosmetika-firmy-Pears Health Cyber Europe

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.